ÍDOMENEUS

ÍDOMENEUS

Dátum: 18. apríla. 2017 - 18. mája. 2018
Miesto: Mestské divadlo Žilina - Veľká sála

Vstupenky

Utorok
18
Apr 2017
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Sobota
4
Nov 2017
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Piatok
18
Máj 2018
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané

Popis podujatia

Miesto konania: Mestské divadlo Žilina - Veľká sála
Vstupné : 7,00 € (študenti, seniori: 4,00 €, ŤZP - 50 %. Zľavnené vstupenky je možné zakúpiť len v pokladnici divadla.)

Jeden z najuvádzanejších súčasných nemeckých dramatikov Roland Schimmelpfennig oživuje vo svojej hre antický mýtus o krétskom kráľovi Ídomeneovi, ktorý sa po desiatich rokoch vojny vracia víťazne domov z vyplienenej Tróje. Blízko krétskych brehov však zastihne jeho loďstvo silná búrka a on, aby sa zachránil, prisľúbi obetovať božstvám mora prvú živú bytosť, ktorú na Kréte stretne. Keď však na jedinej lodi, ktorá sa v búrke nepotopí, pristane na domovskom brehu, prvý, koho uvidí, je jeho vlastný syn Idamantes.

OSOBY A OBSADENIE
Braňo Bačo
Ján Dobrík
Tajna Peršič
Ivana Kubáčková
Michal Koleják
Michal Tomasy
Eva Moresová
Iveta Pagáčová
Michal Tomasy
Boris Zachar

REALIZAČNÝ TÍM
preklad: Martina Vannayová
dramaturgia: Martin Gazdík
scéna a kostýmy: Eva Kudláčová-Rácová
hudba: Martin Burlas
réžia: Eduard Kudláč

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - ÍDOMENEUS - 29.3.2018 o 19:00 hod.

Predstavenie ÍDOMENEUS, ktoré sa malo konať dňa 29.3.2018 o 19:00 hod. v Mestskom divadle Žilina - Veľká sála, je zo zdravotných dôvodov herca ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top