JOGINGOVÝ BÁL

JOGINGOVÝ BÁL

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Osvedčenú zábavu v teplákoch alebo jogingu, si nenechajte ujsť, lebo vás čaká skvelá zábava. Ak prídeš v jogingu alebo teplákoch, tak vás samozrejme odmeníme! Do rytmu vám zahrajú: KOCHANSKI s Ottom Kollmanom a BUKASOVÝ MASÍV. Samozrejme, pokračujeme do skorých ranných hodín s diskotékou. Tak si vyberte najlepšie miesta už dnes!

Dátum : 9.2.2018
Čas : 21.00 hod
Cena : 9€
Vstup od 18 rokov.

VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event!
CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne: iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.Na mape

Top