KYVADLOVÝ ZOSKOK

KYVADLOVÝ ZOSKOK

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Lokalita:
Bratislava

Čo ponúka kyvadlový zoskok?
Odvaha a adrenalín, voľnosť a víťazstvo či výška a pád - aj takto môžeme charakterizovať kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi. Vydaj sa v ústrety dobrodružstvu, skoč ako uznáš za vhodné a pohojdaj sa nad hladinou Dunaja. My Ťa priviažeme, Ty sa odviažeš - prekročíš hranicu svojho strachu a užiješ si vzdušnú chvíľu, na aké sa nikdy nezabúda.

Ako prebieha kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi?
Z bratislavského mosta Lafranconi, 16 m nad hladinou Dunaja, ktorú minieš len o niekoľko metrov, budeš po odrazení padať voľným pádom, ktorý spomalí jemný pohyb dopredu. Kyvadlový zoskok je v porovnaní s ďalším adrenalínovým zážitkom - bungee jumping-om o trochu jemnejší spôsob pádu do neznáma. Približne 80 % výšky budeš voľne padať a 20 % bude tvoriť plynulé zabrzdenie, pričom nedôjde k trhnutiu ako pri bandži. Dosť bolo čísel - pozbieraj svoju guráž a skočt si na kyvadle.

Po úvodnej inštruktáži sa oblečieš do výstroja, a potom Ťa čaká nezabudnuteľný adrenalínový zážitok.

Náš tip: presuň sa z mosta nad Dunajom priamo na rieku. Po kyvadlovom zoskoku absolvuj aj netradičný hydrospeed a vyskúšaj novú zábavu, ktorá pobláznila svet! V rovnaký deň absolvuješ zážitky nad hladinou i v nej.

Sezóna/počasie:
celoročne, vo vopred vypísaných termínoch
aktivita sa nevykonáva pri nepriaznivom počasí;
pri organizovaných skupinách nad 12 ľudí, je možné dohodnúť individuálny termín a čas

Diváci:
sú vítaní, počas zoskoku môžu fotografovať alebo filmovať

Oblečenie:
doporučujeme športové pohodlné oblečenie; sedák aj helmu Ti požičajú

Podmienky:
pevná vôľa a odhodlanie skočiť; skákať môžu dospelí aj deti od 15 rokov (len so súhlasom rodičov); minimálna výška - 120 cm a maximálna hmotnosť 120 kg.
rezervácia - minimálne týždeň vopred


Dôležité:
Vstupenku TicketPortal je nutné vymeniť za poukaz Enjoy Zážitky, ktorý ťa bude oprávňovať absolvovať svoj zážitok. Zašli kód vstupenky na e-mail info@enjoyzazitky.sk najneskôr do 7 dní od zakúpenia a bude ti doručený poukaz na zážitok. Následne si už len dohodneš termín a môžeš si užívať.
     

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavu

Na mape

Top