Koncert D. Buranovského a súrodencov Babjakovcov

Koncert D. Buranovského a súrodencov Babjakovcov

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 12.07.2017 o 19.00 h
Miesto konania/Place of event: Kursalon Trenčianske Teplice

Klavirista Daniel Buranovský patrí medzi popredných predstaviteľov svojej generácie so záľubou v dynamických kontrastoch interpretácie. V roku 1989 získal Cenu ministra školstva Slovenskej republiky za vynikajúce študijné výsledky a umeleckú činnosť a v roku 2001 úspešne absolvoval doktorandské štúdium na Vysokej škole múzických umení v Bratislave.

Pravidelne účinkuje na domácich a zahraničných festivaloch a ako sólista spolupracoval s takmer všetkými orchestrami na Slovensku, s Beethoven Orchestra Bonn či so symfonickým orchestrom Katolíckej univerzity v Daegu v Južnej Kórei. Jeho repertoár je zameraný predovšetkým na kľúčové diela romantickej klavírnej literatúry a na hudbu 20. storočia vrátane tvorby slovenských autorov.

Koncert je súčasťou Hudobného leta Trenčianske Teplice (www.hudobneleto.sk). Na podujatie Hudobné leto je možné zakúpiť si permanentku na 10 predstavení v hodnote 99 EUR. Permanentky sú predajné v reštaurácii Kursalon Trenčianske Teplice.

Dĺžka podujatia: 90 min.

Cena vstupenky:
- Voľné sedenie 15 EUR
- VIP Box 4-miestny 100 EUR/4 osoby (s občerstvením)
- VIP sedenie v boxoch s miestenkou 25 EUR/osoba (sedenie v 6-miestnych boxoch s občerstvením)

Zvýhodnené vstupné pre ZŤP, dôchodcov a rezidentov Trenčianskych Teplíc je možné zakúpiť len v Infocentre KH PAX a Turisticko-informačnej kancelárii Trenčianske Teplice.

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.

Na mape

Top