LORDI v Kursalone

LORDI v Kursalone

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 26.11.2017 o 18.00 h
Miesto konania/Place of event: Kursalon Trenčianske Teplice


Podkladom neodolateľnej komédie Lordi bola korešpondencia O. Wildea a R. Rossea, ktorú si vymieňali po Wildeovom prepustení z väzenia, kým žil v Paríži pod menom Sebastian Melmoth. V tejto korešpondencii bola už načrtnutá dejová osnova hry, charaktery jednotlivých lordov a čiastočne aj dialógy. Kreatívne dotvorený príbeh rozvíja dejovú líniu a dialógy a posúva hru do jej finálnej podoby.
Hlavné postavy tejto salónnej, ľahko škandálnej komédie sú traja "roztopašní" LORDI, ktorí tajne hrajú hru s jasnými, i keď trochu pochybnými pravidlami. Na utajených klubových schôdzkach si totiž navzájom rozdeľujú dámy a za sexuálne úspechy či neúspechy s nimi si prideľujú červené alebo čierne body. Jedného dňa sa však pravidlá škandalóznej hry neľútostne obrátia proti nim.
Veselá inscenácia je výsmechom mužskej ješitnosti, dvojitej morálky, no na druhej aj oslavou pevného priateľstva, ktoré vydrží i tie najťažšie skúšky.

Hrajú: Maroš Kramár, Jozef Vajda, Peter Šimun
Réžia a výprava: Peter Serge Butko

Podujatie je súčasťou Divadelnej jesene Trenčianske Teplice.

Dĺžka podujatia: 18:00 - 20:00 

Cena vstupenky:
- Voľné sedenie 19 EUR
- VIP sedenie s miestenkou a občerstvením 25 EUR / osoba
- VIP Box s občerstvením 100 EUR / 4 osoby

Zľavy: bez nároku na zľavy.

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.

Galéria

picture LORDI v Kursalone
picture LORDI v Kursalone

Na mape

Top