MAMMA MIA!

MAMMA MIA!

Dátum : 10. júna 2017
Miesto: Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava

Vstupenky

Sobota
10
Jún
14:00
Sobota
10
Jún
19:00

Popis podujatia

Dátum/Date:
10.06.2017  - 14:00, 19:00

Miesto konania/Place of event: Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, BRATISLAVA

Popis/Description: 

Mamma Mia muzikál

Prvýkrát na Slovensku, s českými muzikálovými hviezdami
Exkluzívne dve predstavenia,
najznámejšie hity skupiny Abba na veľkolepej scéne,
živý orchester a hviezdne obsadenie.

O muzikále Mamma Mia

MAMMA MIA! Jeden z najúspešnejších svetových muzikálov, založený na hitoch skupiny ABBA v jedinečnej českej verzii prvýkrát na Slovensku – už 10.6.2017 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Tešiť sa môžete na najväčšie hity ako Super Trouper, Chiquitita, Money Money Money, The Winner Takes It All, I Have A Dream, Our Last Summer, Dancing Queen a Mamma Mia v českom preklade a s textami Adama Nováka.

Samozrejmosťou je živý orchester, veľkolepá výprava a obsadenie najznámejšími českými umelcami. To všetko pod taktovkou ostrieľaného českého režiséra Antonína Procházku.
V hlavných úlohách sa predstavia: … v jednej z hlavných rolí sa predstaví Helena Vondráčková. Ďalšie obsadenie budeme oznamovať neskôr.

MAMMA MIA! je doslova zahraničným fenoménom. Muzikál mal premiéru v Londýne v apríli 1999 a ihneď sa z neho stal divácky hit. Bol uvedený vo viac ako 270 mestách po celom svete, videlo ho 54 miliónov divákov a zarobil viac ako 2 miliardy dolárov. Veľký úspech mala aj filmová verzia z roku 2008, v ktorej hrali najväčšie filmové hviezdy ako Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgard, Amanda Seyfried nebo Julie Walters.

Obľúbený príbeh muzikálu MAMMA MIA! sa odohráva na malom gréckom ostrove. V predvečer svojej svadby pozve Sophia troch mužov, ktorí sa pred 20 rokmi mihli životom jej matky Donny. Každý z nich by tak mohol byť jej otcom. Toto nečakané stretnutie vyústi v nejednu komickú situáciu…
MAMMA MIA! je o odvahe realizovať svoje sny o láske, priateľstve, rodine a o význame minulosti pre šťastie do budúcnosti.
Vypredané predstavenia v roku 2016 si spolu s hviezdnym obsadením tými najlepšími českými muzikálovými spevákmi zaspievalo až 270.000 divákov a kritici ich ocenili nomináciou na cenu Thálie.

Zaujímavosti
• Viac než 54 miliónov divákov na celom svete
• Muzikál bol uvedený v 40 krajinách, v 327 mestách na 6 kontinentoch (napríklad Londýn, New York, Tokio, Melbourne, Moskva, Soul, Barcelona, Šanghaj, Mexiko, Buenos Aires, Toronto, Dubaj, Kapské mesto)
• Titul bol preložený do 15 jazykov
• 15 rokov uvádzaný v londýnskom West Ende (6.000 repríz)
• 9. najdlhšie uvádzaný muzikál na newyorskej Broadway (5.200 repríz)
• Globálne tržby z predaja vstupeniek prekročily 2 miliardy dolárov
• Úspešná filmová verzia mala premiéru v roku 2008. Hlavné role vytvorili Meryl Streep, Amanda Seyfried, Pierce Brosnan, Christine Baranski, Colin Firth, Julie Walters and Stellan Skarsgard.
• Newyorská inscenácia bola nominovaná na 5 cien Tony vrátane kategórie „najlepší muzikál“ a získala Svetovú divadelnú cenu
• Do konkurzov na obsadenie českej verzie sa prihlásilo 486 uchádzačov
 

Dĺžka podujatia: 150 minút vrátane prestávky

Zľavnené vstupné/Discounted entry: Imobilní, Doprovod imob.

Galéria

picture MAMMA MIA!

Na mape

; Top