MICHAEL WINSLOW

MICHAEL WINSLOW

Dátum: 14. septembra 2017
Miesto: Majestic Music Club, Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
14
Sep 2017
20:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
MICHAEL WINSLOW
Majestic Music Club

Bratislava

Popis podujatia

Dátum/Date: Zmena dátumu na 14.9.2017 o 20:30hod
Miesto konania/Place of event: Majestic Music Club, Bratislava

Popis/Description:

Dovoľujeme si vás pozvať na bláznivú show plnú smiechu a zvukov!

Michael Winslow, muž 10-tisícich hlasov a zvukov, známy napríklad zo série filmov Policajná Akadémia či LavaLantula, zavíta 14. septembra do Bratislavy!
Neopakovateľné zvukovo-herecké majstrovstvo Michaela Winslowa môžeme nájsť v mnohých scénkach a skečoch na internete. Mnohé z nich sa stali legendárnymi.

Aktuálne Michael pripravuje novú show v súvislosti s vydaním nového DVD - máme sa vraj na čo tešiť.

Pán Winslow skvele ovláda prácu s neanglickým publikom, show zvládne každý s bežnou znalosťou angličtiny.
Predstavenie bude bez tlmočníka.

Vďaka majstrovstvu vo "vokálnej gymnastike" je Michael Winslov označovaný ako "human sound machine". Celosvetovo ho preslávila rola seržanta Larvella "Motor Mouth" Jonesa, jediná postava, ktorá sa vyskytla vo všetkých častiach všetkých prevedení Policajnej akadémie (7 filmov, animovaný seriál a televízny seriál).

O nezabudnuteľné scény sa postaral vo filmoch Vesmírne gule a Gremlins. Zohral hlavnú úlohu oboch romantických komédií Nežní zmätkári, jeho hlas sprevádza niekoľko animovaných postáv a sám seba dabuje v animovaných seriáloch Family Guy a The Simpsons.

Rok 2015 priniesol hororové sci-fi Lavalantula, kde si Michael Winslow zahral s dvomi bývalými kolegami z Policajnej akadémie. Film mal v roku 2016 pokračovanie nazvané 2Lava 2Lantula.

Predstavenie je v angličtine, bez tlmočníka.

Dĺžka podujatia:

Vstupné/Entry: 29 €
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - MICHAEL WINSLOW - 1.4.2017 o 20:00 hod.

Predstavenie MICHAEL WINSLOW, ktoré sa malo konať dňa 1.4.2017 o 20:00 hod. v Istropolis - Veľká sála, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne s novým časom začiatku o 20:30hod. v novom mieste konania: Majestic Music Club, Bratislava.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Vstupenky sa NEMôŽU vracať, klienti NEMAJÚ nárok na vrátenie peňazí !

Klienti s už zakúpenými vstupenkami do Istropolisu budú usadení v prvých desiatich radoch v závislosti od ich cenovej kategórie t.j. klienti s najdrahšími lístkami budú usadení v prvých radoch atď.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - MICHAEL WINSLOW - 1.4.2017 o 20:30 hod.

Predstavenie MICHAEL WINSLOW, ktoré sa malo konať dňa 1.4.2017 o 20:30 hod. v Majestic Music Club, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 14.9.2017 o 20:30 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 30.4.2017!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 30.4.2017 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 30.4.2017 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Oznam od organizátora: Dovoľujeme si informovať zákazníkov, že po rokovaniach s americkou stranou je predstavenie Michaela Winslowa v Bratislave preložené na 14. septembra 2017. Miesto konania sa nemení (Majestic Music Club - bývalá YMCA). Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. Vstupné sa odo dnes zvyšuje o 5€. Vrátenie vstupeniek je možné v mieste zakúpenia do 30.4.2017.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top