MI TROMI

MI TROMI

Dátum: 5. novembra 2017 - 11. mája 2018
Miesto: Raslavice, Košice, Bratislava

Vstupenky

Nedeľa
5
Nov 2017
17:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
MI TROMI
Divadelná sála

Raslavice

Piatok
16
Mar 2018
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
MI TROMI
Piatok
11
Máj 2018
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
MI TROMI
DK Zrkadlový háj

Bratislava

Popis podujatia

 

Mi tromi
Hudobno-tanečná šou

Jedinečná trojica umelcov Štefan Štec, Michal Noga a Peter Vajda, sa na slovenskej scéne po prvýkrát spoločne predstavila na jeseň v roku 2017. V troch vypredaných predstaveniach mladí folkloristi prepojili tradičné prvky ľudovej kultúry s umením v modernej interpretácii. V posledných rokoch zažíva folklór na Slovensku renesanciu a oslovuje nielen svojich skalných fanúšikov, ale aj rady mladých ľudí, ktorí sa o folklóre doteraz učili iba v škole a sú častokrát prekvapení jeho vizuálnou, pohybovou či hudobnou atraktivitou.

Túto trojicu finalistov populárnej televíznej šou Zem spieva z roku 2017, netreba nijako zvlášť predstavovať. Ak sa ich výnimočný cit pre spev, tanec a hudbu spojí so všestranným talentom umeleckého choreografa a režiséra Vlada Michalka, vzniká emotívne silné dielo, ktoré nenechá nikoho na pochybách, že folklór má na Slovensku svoje stabilné miesto a silné korene. Dych vyrážajúci tanec Petra Vajdu a nádherné piesne Štefana Šteca pod taktovkou kapely s fenomenálnym primášom Michalom Nogom zanechajú v divákoch dlho doznievajúce emócie spojené s príjemnými zimomriavkami a tancujúcimi nohami pod stoličkami divadelných sál.

V hudobno-tanečnej šou MI TROMI, čo to, prezradíme aj zo súkromia mladých umelcov a viac sa dozvieme o ich začiatkoch, prvých úspešných krokoch v ich domácich folklórnych súboroch, ale aj o tom, ako bohatstvo ľudovej kultúry odovzdávajú novým generáciám. Celovečerný program plný temperamentnej muziky, tanca, spevu a ľudového slova je doplnený o videoprojekcie z už spomínaného súkromia hlavných protagonistov, ale aj o zábery z najkrajších miest slovenského folklóru. Spoločne sa presvedčíme, že slová porotcov šou Zem spieva a slovenských médií o jedinečnosti pohybov tanečníka Peťa Vajdu, slávikovi v hrdle Štefana Šteca a šikovnosti prstov Michala Nogu sú naozaj pravdivé.

Pozitívne ohlasy divákov z prvých predstavení privádzajú mladých mužov opäť na spoločné javisko, a to do košickej Historickej radnice a bratislavského Zrkadlového hája.

„Perfektní ste. To, čo robíte, robíte dobre a robte to ďalej ♥️ ♥️ “
Ivetka, Raslavice

„Úžasný umelecký zážitok to bol“.
Katka, Košice

„Perfektný zážitok! Ďakujeme "Mi tromi!! “ :)
Anna, Košice

(FCB komentáre sú uverejnené so súhlasom našich fanúšikov).

Vstupenky na predstavenia v Košiciach 16.3.2018 a v Bratislave 11.5.2018 sú dostupné v sieti Ticketportal.
Viac informácií o rezerváciách a predaji nájdete aj na FB stránke MI TROMI.
Príďte a zažite explóziu folklórnych chutí na vlastnej koži!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture MI TROMI
picture MI TROMI
picture MI TROMI
picture MI TROMI
picture MI TROMI
picture MI TROMI
picture MI TROMI
picture MI TROMI
picture MI TROMI
picture MI TROMI
picture MI TROMI
picture MI TROMI

Na mape

Top