Mandarínková izba v Kursalone

Mandarínková izba v Kursalone

Dátum: 1. októbra 2017
Miesto: Kursalon, Trenčianske Teplice

Vstupenky

Nedeľa
1
Okt 2017
18:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Mandarínková izba v Kursalone
Kursalon, Trenčianske Teplice

Trenčianske Teplice

Popis podujatia

Dátum/Date: 01.10.2017 o 18.00 h
Miesto konania/Place of event: Kursalon Trenčianske Teplice


Komédia plná francúzskeho espritu a šarmu ponúka zaujímavé príbehy ľudí vo vtipných, krátkych jednoaktovkách s prekvapivým, niekedy priam detektívnym záverom. Štyria herci sa v nich prevteľujú do viacerých postáv a osudov. Všetky sa odohrávajú v malom parížskom hotelíku a v záhadnej izbe, zvanej mandarínková, ktorá má svoj vlastný príbeh.
Mandarínková izba dáva priestor režisérovi aj hercom vrátiť sa k schopnosti využiť divadelné remeslo v najlepšom slova zmysle. Každý herec v nej má mnoho prevlekov, napr. Maroš Kramár ich má v priebehu predstavenia až osem. Herecky náročné dielko, ktoré je podané s ľahkosťou a s humorom.
Autor hry Robert Thomas (1927-89) bol významný francúzsky herec, dramatik, filmový a televízny scenárista a tvorca jedinečného francúzskeho žánru „Comédie Policiére“ inak povedané komediálneho thrilleru, kde sa majstrovsky prepletá smiech s napätím. Je autorom pätnástich divadelných hier, z nich najznámejšie sú Osem žien, Turecká kaviareň a Mandarínková izba.

Hrajú: Maroš Kramár, Zuzana Tlučková, Pavol Topoľský, Bibiana Ondrejková
Réžia: Ľubomír Vajdička

Mládeži do 15 rokov nevhodné.

Cena vstupenky:
- Voľné sedenie 18 EUR
- VIP sedenie v boxoch s miestenkou 25 EUR/osoba (sedenie v 4 alebo 6-miestnych boxoch s občerstvením)

Zľavy: bez nároku na zľavy.
Zvýhodnené vstupné pre ZŤP, dôchodcov a rezidentov Trenčianskych Teplíc je možné zakúpiť len v Infocentre KH PAX a Turisticko-informačnej kancelárii Trenčianske Teplice.

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top