Mandarínková izba v Kursalone

Mandarínková izba v Kursalone

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 01.10.2017 o 18.00 h
Miesto konania/Place of event: Kursalon Trenčianske Teplice


Komédia plná francúzskeho espritu a šarmu ponúka zaujímavé príbehy ľudí vo vtipných, krátkych jednoaktovkách s prekvapivým, niekedy priam detektívnym záverom. Štyria herci sa v nich prevteľujú do viacerých postáv a osudov. Všetky sa odohrávajú v malom parížskom hotelíku a v záhadnej izbe, zvanej mandarínková, ktorá má svoj vlastný príbeh.
Mandarínková izba dáva priestor režisérovi aj hercom vrátiť sa k schopnosti využiť divadelné remeslo v najlepšom slova zmysle. Každý herec v nej má mnoho prevlekov, napr. Maroš Kramár ich má v priebehu predstavenia až osem. Herecky náročné dielko, ktoré je podané s ľahkosťou a s humorom.
Autor hry Robert Thomas (1927-89) bol významný francúzsky herec, dramatik, filmový a televízny scenárista a tvorca jedinečného francúzskeho žánru „Comédie Policiére“ inak povedané komediálneho thrilleru, kde sa majstrovsky prepletá smiech s napätím. Je autorom pätnástich divadelných hier, z nich najznámejšie sú Osem žien, Turecká kaviareň a Mandarínková izba.

Hrajú: Maroš Kramár, Zuzana Tlučková, Pavol Topoľský, Bibiana Ondrejková
Réžia: Ľubomír Vajdička

Mládeži do 15 rokov nevhodné.

Cena vstupenky:
- Voľné sedenie 18 EUR
- VIP sedenie v boxoch s miestenkou 25 EUR/osoba (sedenie v 4 alebo 6-miestnych boxoch s občerstvením)

Zľavy: bez nároku na zľavy.
Zvýhodnené vstupné pre ZŤP, dôchodcov a rezidentov Trenčianskych Teplíc je možné zakúpiť len v Infocentre KH PAX a Turisticko-informačnej kancelárii Trenčianske Teplice.

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.

Na mape

Top