Mulatós MEGAPARTY

Mulatós MEGAPARTY

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Znovu leto, znovu zábavná párty na juhu Slovenska!

Na 5 hodinových tzv. Mulatós a Retro podujatiach pod názvom “Mulatós mega show,“ sa Vám predstavia aj najväčšie hviezdy tohto žánru:
JOLLY a SUZY, LAGZI LAJCSI a jeho skupina,, BÓDI GUSZTI a BÓDI MARGÓ, Kis Grofo, Nótár Mary,Bódi Csabi, Hollósy Adrián.

Zažite spolu s nami najzábavnejší večer tohto leta!!!!

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.
Deti do 6 rokov zadarmo.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Mulatós MEGAPARTY - 25.6.2017 o 16:00 hod.

Predstavenie Mulatós MEGAPARTY, ktoré sa malo konať dňa 25.6.2017 o 16:00 hod. v Amfiteáter Galanta, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 21.7.2017 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 1.6.2017!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 1.6.2017 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 1.6.2017 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top