Neskoro večer

Neskoro večer

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Miesto : DK Zrkadlový háj - Klub Za zrkadlom , Bratislava - Petržalka

Neskoro večer

Vážení návštevníci, dovoľujeme si Vám oznámiť, že natáčanie, ktoré sa malo konať  23.11. o 16:00 hod. bolo prehodené z technických a organizačných dôvodov na 12:00 h a bude trvať do 15:30 h, keďže ide o silvestrovské nakrúcanie. Toto podujatie bude pre verejnosť vynímočne nedostupné

Pre klientov, ktorí si zakúpili vstupenky ešte pred touto zmenou, sú vstupenky platné. V prípade vrátenia, môžu ich vrátiť výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili do 3 pracovných dní odo dňa podujatia.

Ďakujeme za pochopenie a za vzniknutú situáciu, sa aj v mene produkcie, ospravedľňujeme.

Viac informácií o talkshow na našom oficiálnom facebooku .

 Hostia natáčania NESKORO VEČER  23.11. 2017 :

                                                         o 19:30 h     -  Magdaléna Rybáriková  ,

                                                                            -  Miro Jaroš  ,

                                                                            -  Natasha Wright & Alfred McCrary .

                                                         

                                                                            

                                       

 

 

 

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Neskoro večer - 25.10.2017 o 16:00 hod.

Predstavenie Neskoro večer, ktoré sa malo konať dňa 25.10.2017 o 16:00 hod. v DK Zrkadlový Háj - Klub Za Zrkadlom Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 25.10.2017 o 15:30 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 30.10.2017!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 30.10.2017 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 30.10.2017 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top