Neskoro večer

Neskoro večer

Dátum : 25. apríla - 4. mája 2018
Miesto: DK Zrkadlový Háj - Klub Za Zrkadlom Bratislava

Vstupenky

Streda
25
Apr 2018
16:00

ŽIADNE VOĽNÉ VSTUPENKY

Dočasne sa nepredáva, skúste neskôr.
Neskoro večer
Streda
25
Apr 2018
19:30

Aktuálne vypredané (možnosť zmeny!)

Ľutujeme, miesta na predstavenie predávané cez Ticketportal sú aktuálne vypredané, avšak môže nastať zmena tohto stavu!
Neskoro večer
Piatok
4
Máj 2018
16:00

ŽIADNE VOĽNÉ VSTUPENKY

Dočasne sa nepredáva, skúste neskôr.
Neskoro večer
Piatok
4
Máj 2018
19:30

ŽIADNE VOĽNÉ VSTUPENKY

Dočasne sa nepredáva, skúste neskôr.
Neskoro večer

Popis podujatia

Miesto : DK Zrkadlový háj - Klub Za zrkadlom , Bratislava - Petržalka

Neskoro večer

 

Príďte zažiť na vlastnej koži atmosféru živého nakrúcania. Zaručene sa zabavíte a tiež sa môžete stretnúť, či odfotografovať s hosťami, napríklad na našom špeciálnom gauči.

V každej časti si Peter Marcin pozýva troch hostí, s ktorými preberá netradičné, nebulvárne témy. Súčasťou talk show je aj živá hudba, ktorá výborne dopĺňa diskusie. Herec, moderátor a režisér Peter Marcin má už za sebou niekoľko zábavných relácií: Uragán, Hurikán, známy je aj zo seriálu Susedia.

Viac informácií o talk show na oficiálnom facebooku: https://www.facebook.com/neskorovecer?fref=ts 

Hostia natáčania  NESKORO VEČER  25.04.2018 :

                                                        o 16:00 h.   -   Jozef Golonka ,

                                                                          -   Slávka Halčáková ,

                                                                          -   Anna Berédiová ,

                                                       o 19:30 h.    -   ELÁN ( Jožo Ráž , Vašo Patejdl , Jano Baláž ) ,

                                                                          -   Pavol Jursa .

 

 

 

                                                         

                                                                            

                                       

 

 

 

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Neskoro večer - 25.10.2017 o 16:00 hod.

Predstavenie Neskoro večer, ktoré sa malo konať dňa 25.10.2017 o 16:00 hod. v DK Zrkadlový Háj - Klub Za Zrkadlom Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 25.10.2017 o 15:30 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 30.10.2017!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 30.10.2017 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 30.10.2017 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - Neskoro večer - 3.4.2018 o 16:00 hod.

Predstavenie Neskoro večer, ktoré sa malo konať dňa 3.4.2018 o 16:00 hod hod. v DK Zrkadlový Háj - Klub Za Zrkadlom / Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 3.4.2018 o 15:30 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 6.4.2018!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 6.4.2018 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 6.4.2018 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top