OLYMPIC (CZ)

OLYMPIC (CZ)

Dátum : 22. júla 2017
Miesto: Amfiteáter Banská Bystrica

Vstupenky

Sobota
22
Júl
21:00
OLYMPIC (CZ)
Amfiteáter Banská Bystrica

Banská Bystrica

Popis podujatia

Dátum/Date: 1.7.2017 o 21:00 h.
Miesto konania/Place of event:  Amfiteáter - Banská Bystrica

Cena/Price:
apríl - 15 Eur
máj - 20 Eur - CENY SA BUDÚ ZVYŠOVAŤ
Cena vstupenky na mieste - 30 Eur.

Koncert sa odohrá za každého počasia.

OLYMPIC

Prvého júla ožije v banskobystrickom amfiteatri legenda českej rockovej hudby - Olympic s nestarnúcim Petrom Jandom! Zaznejú tie najznámejšie skladby v histórii Česko – slovenskej hudby: „Jasná zpráva“ „Slzy tvý mámy“ Osmý den“ a mnohé iné...NEZMEŠKAJTE TÚTO JEDINEČNÚ PRÍLEŽITOSŤ!

Predkapela: Lukáš Adamec a Horská Chata

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Galéria

picture OLYMPIC (CZ)
picture OLYMPIC (CZ)
picture OLYMPIC (CZ)
picture OLYMPIC (CZ)

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - OLYMPIC (CZ) - 1.7.2017 o 21:00 hod.

Koncert OLYMPIC (CZ), ktorý sa mal konať dňa 1.7.2017 o 21:00 hod. v Amfiteátri Banská Bystrica, je z dôvodu hospitalizácie jedného z členov kapely Olympic ZMENENÝ! Koncert sa uskutoční v novom termíne: 22.7.2017 o 21:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 3.7.2017!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 3.7.2017 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 3.7.2017 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


; Top