PÁNSKY SVET – predajná výstava

PÁNSKY SVET – predajná výstava

Dátum: 8. - 9. novembra 2018
Miesto: Stará tržnica, Bratislava

Vstupenky

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
PÁNSKY SVET – predajná výstava
1-dňová vstupenka
Stará tržnica

Bratislava

8.-9.
Nov
2018

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
PÁNSKY SVET – predajná výstava
2-dňová permanentka 8.-9.11.2018
Stará tržnica

Bratislava

Popis podujatia

Vstupenky na toto podujatie je možné zakúpiť len online formou Hometicket!

PÁNSKY SVET – predajná výstava

O podujatí:
Návštevníci podujatia budú mať možnosť spoznať nové, vysokokvalitné produkty a služby, týkajúce sa sveta pánov, ako aj pobaviť sa a dozvedieť sa niečo nové pri sprievodnom programe.

Služby a produkty budú prezentované interaktívnym spôsobom tak, že si návštevníci budú môcť napríklad vyskúšať virtuálnu realitu, golf, či viazanie námorníckych uzlov. Bude tu zastúpený i biliardový klub, kde návštevníci môžu dostať typy od profesionálneho hráča ako sa zdokonaliť v hre. Odvážni páni sa budú môcť zveriť do rúk elitným barberom.

Vystavovatelia budú zastupovať rôzne oblasti pánskeho sveta ako oblečenie a doplnky, kozmetika, fitness, zdravie, voľnočasové aktivity, svet na kolesách ako aj umenie, zaujímavé vychytávky, pochúťky a nápoje. Každý návštevník si môže so sebou odniesť bezplatne profesionálne zhotovenú fotografiu pred fotostenou.

Program:
Program pozostáva z módnej prehliadky 3x denne počas dvoch dní, vystúpenia skupiny Born to Trick, ktorá sa venuje parkour, freerunning a street dance, súťažnej výzvy spoločnosti Golem club, rozhovoru s odborníkmi na posledné pánske trendy spojeného s ukážkami viazania kravaty.

Doplňujúci program bude prebiehať i na stánkoch niektorých vystavovateľov ako ochutnávky kávy, vína, rôznych nápojov a pochúťok.

Vyvrcholením podujatia bude vyžrebovanie tomboly o hodnotné ceny ako kapitánsky kurz na vedenie jachty, olejomaľba, oblečenie a doplnky, vychytávky, hodnotné darčekové koše s lahodnými nápojmi a pochúťkami, darčekové poukážky. Tombola pozostáva z 12 cien, každá v hodnote od 180 € až 400 €. Do tomboly sa môže bezplatne zaregistrovať každý držiteľ platnej vstupenky.

Otváracie hodiny: 8. – 9. november 2018, denne od 12:00 h. – 21:00 h.

Vstupenky:

1-dňová vstupenka 5,00 €
2-dňová permanentka 7,50 €
1-dňová VIP vstupenka 22,00 €

VIP vstupenka zahŕňa rýchly vstup na výstavu, garantované sedenie pri módnych prehliadkach a hlavných programoch, vstup do VIP zóny, hodnotnú darčekovú tašku, pohár talianskeho Prosecco alebo kávu či čaj a darčekovo balené kanapky.

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top