POWER DAYS

POWER DAYS

Dátum : 11.11. - 12.11.2017 o 10.00 h
Miesto: HOTEL SENEC****, Senec

Vstupenky

* 11.11. - 12.11.2017 o 10.00 h

Popis podujatia

POWER DAYS s Petrom Krištofovičom: Dva dni, ktoré Ti zmenia život 

POWER DAYS je najúspešnejší motivačný seminár v Európe, ktorý absolvovalo už viac ako 500-tisíc ľudí z 27 štátov. Tento seminár je určený pre každého, kto potrebuje nový impulz alebo reštart v osobnom alebo pracovnom živote (kariére či v podnikaní), bez ohľadu na vek, pohlavie, vzdelanie alebo profesiu. Vzhľadom na novembrový termín je zase ideálny na reštart a team building ľudí a tímov pred koncoročným finišom pri plnení plánov. 

Termín: 11.- 12. november 2017
Miesto: Hotel Senec, Senec (sála SUN) 

PK Academy Petra Krištofoviča ako jediná – a v exkluzívnej spolupráci s jednou z najlepších školiteľských firiem na svete, Jürgen Höller Academy – prináša licencovaný formát dvojdňového semináru POWER DAYS do bývalého Česko-Slovenska, resp. do strednej a východnej Európy. POWER DAYS s Petrom Krištofovičom je výsledkom exkluzívnej spolupráce a zdieľaných poznatkov v oblasti vzdelávania, motivácie a seba rozvoja, medzi úspešným slovenským podnikateľom a koučom Petrom Krištofovičom a nemeckým podnikateľom a koučom Jürgenom Höllerom, ktorý sa v týchto dňoch stal opakovane TOP Koučom v Nemecku. 

Video o POWER DAYS nájdeš TU.
 

PREČO BY SI MAL ZAŽIŤ POWER DAYS 

1. Áno, dnes už takmer všetci robia motivačné semináre. Ale iba jeden z nich je historicky najúspešnejší v Európe a iba jeden z nich dokázal pomôcť státisícom ľudí z 27 krajín – POWER DAYS. 

2. POWER DAYS pripravuje podnikateľ a motivačný kouč Peter Krištofovič v spolupráci s jednou z najlepších školiteľských firiem na svete, Jürgen Höller Academy. 

3. Hlavným spíkrom a školiteľom je Peter Krištofovič, ktorý (spolu)vlastní viac ako 40 firiem v piatich štátoch a na svojich motivačno-rozvojových seminároch už pomohol tisícom podnikateľov, manažérov, zamestnancov a športovcov. 

AKO TO VYZERÁ NA SEMINÁRI POWER DAYS: https://www.facebook.com/
 

Dĺžka podujatia:
Sobota (11.november) 10.00 hod. – 18.30 hod. Nedeľa (12. november) 9.00 hod. – 17.30 hod.
Prestávky: 2x coffee break (2x30min.), obed (60 min.)

Vstupné/Entry:
Silver vstupenka: 49,00 EUR, od 1.11.2017 - 97,00 EUR

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Galéria

Na mape

Top