Pat a Mat s kamarátmi

Pat a Mat s kamarátmi

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum a miesto konania/Date and place of event:
22.04.2017 o 16.00 h  - AquaCity Poprad (kongresová sála 3. poschodie)
 

Popis/Description:

Pozývame Vás na rozprávkové divadelné predstavenie v ktorom uvidíte naživo známe rozprávkové postavičky z večerníčkov:

Pat a Mat
Maťko a Kubko
Slimák Maťo a škriatok Klinček
Traja chrobáci
Majka z Gurunu
Deduško Večerníček.

Po predstavení sa deti môžu stretnúť s rozprávkovými postavičkami a odfotografovať sa s nimi.

Dĺžka podujatia: 60 min.

Vstupné/Entry: 7,00 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Galéria

picture Pat a Mat s kamarátmi

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Pat a Mat s kamarátmi - 22.4.2017 o 16:00 hod.

Koncert Pat a Mat s kamarátmi, ktorý sa mal konať dňa 22.4.2017 o 16:00 hod. v Aquacity Poprad, je ZMENENÝ! Koncert sa uskutoční v novom termíne: 22.4.2017 o 10:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 26.4.2017!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 26.4.2017 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 26.4.2017 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top