Peter Juhás feat.Laco Zach + Milo a iné zvery - MC

Peter Juhás feat.Laco Zach + Milo a iné zvery - MC

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Miesto : DK Lúky , 31.03. 2017 o 19:30 h.

 

Peter Juhás feat. Laco Zach + Milo a iné zvery

 

Peter Juhás feat. Laco Zach

Peter Juhás a Laco Zach, mená dvoch gitaristov, ktorí hrajú pop, folk, rockové klasiky, live looping, dvojhlasy, alternative.

 Peter Juhás

Talentovaný spevák, bol jedným z členov prvého česko-slovenského boybandu United5.

Laco Zach

Laco Zach hrá známe ale aj neznáme skladby rôznych žánrov v gitarovom prevedení. Rodák z Martina a budúci študent konzervatória, hráva na gitare všade, kde je to možné. Medzi úspechy, ako hovorí, patrí hranie na mnoho nástrojov, ktoré patrili hudobníkom z rôznych krajín a boli taktiež súčasťou spontánneho hrania. Úspechom bola aj spolupráca pri nahrávaní albumu so slovinskou speváčkou Sabinou Vostner. V roku 2016 sa k úspechom zaradila aj výhra amatérskej súťaže gitaristov v Piešťanoch. V súčasnosti pripravuje album zameraný na experimentálne inštrumentálne skladby.


 Milo Horínek a iné zvery

(post-beat-funk)

Kapelka Milo a iné zvery je postavená na poézii a textoch básnika, speváka a pesničkára menom Milo Horínek. Tento vyštudovaný teológ a učiteľ angličtiny tvorí už od detstva, verí, miluje prírodu, ale aj pivečko, dievčatá, kamarátov a muziku. Faith, nature and rock´n´roll! Za pomoci jeho hudobne založených priateľov už roky produkuje bonvivánske veselé koncertíky plné zábavy, vtipu, poézie, muziky a možno aj jemnej meditácie. Tento krát mu s hudbou vypomáhajú gitarista Piťu Luha, basák Andrej Jeriga a bubeník Riško Kamenický.

 

Na mape

Top