Red Rock Fest 2018

Red Rock Fest 2018

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Zažite rockové šialenstvo na Červenom Kameni už toto leto!

5 inšpiratívnych kapiel zo Slovenska a z Českej republiky predvedú silnú dávku hard-rockového umenia v renesančno-barokovom prostredí. Vďaka agentúre La Plata Production odštartuje prvý ročník festivalu vo veľkom štýle so znamenitými legendami československého hardrocku. Medzi headlinerov patrí český unikát – kapela CITRON, ktorá sa okrem kvalitnej hudby postará aj o atraktívnu svetelnú šou. Medzi účinkujúcimi nájdeme aj kapelu, ktorej extravagancia nepozná hraníc, najmä pre výbornú speváčku Janu Uriel Kratochvílovú spolu s Illuminati.ca. The Gang zo Slovenska je kapela, s vyše 5 ročným pôsobením na slovenskej hudobnej scéne s jedinečným zvukom podobajúcim sa kapelám svetového formátu. The Paranoid a Into the zoid premenia stage na nezabudnuteľné miesto plné živých a korenených momentov rockových variácií. Vychutnajte si kvalitnú hudbu s dobrým pivom v ruke pod holým nebom rovno pod hradbami Červeného Kameňa.

Citron: Kapela odštartovala svoju dráhu v 70. rokoch hardrockového zrodu. Je to žijúca LEGENDA československého rocku a heavy metalu. S novým albumom pre Vás prinášajú bravúrnu show a s Ľaďou a Tanjou ponúkajú nadčasovú exkluzivitu.

Láďa Křížek sa po rokoch vrátil ku kapele, ktorá tak nadviazala na legendárnu éru. No naspieval však i nové nadupané piesne a už nejakú dobu znova úspešne brázdi s bandou festivaly. Láďa je stále a neodškriepiteľne kráľ našej rock-metalovej scény!

Tanja Kauerová, metalová dračica, nahrala úspešné skladby "Kam jen jdou lásky mé" (duet s Láďom Křížkom) a "Nad hlavou létá rokenroll", umiestnila sa na treťom mieste v ankete Zlatý slavík 1989 a 1990. Svoj comeback odštartovala účinkovaním v muzikáli "Dobře placená procházka".

Jana Uriel Kratochvílová & Illuminati.ca:  Kapelníkom skupiny Illuminati.ca je Jirka George Hrubeš, bubenícka legenda z Pražského výběru, inak Janin partner v súkromí, na scéne a pri skladaní novej muziky. Súčasné zloženie skupiny dopĺňajú hitmaker a multiinštrumentalista Pavel Trnavský (keyboard a perkusie), David Pavlík (gitara) a Jan Pokorný (basgitara). Podiovú show dopĺňa performérske dada duo MetaDance. Jana nazýva ich hudobný štýl Quantum Rock. Recenzenti ho charakterizujú napr. ako „zkřížení melodického andělského rocku s anarchickým hard core“.

Hnacím motorom celého projektu je samozrejme hlavná osoba – Jana Uriel, mnohorozmerná osobnosť, vždy originálna vo svojom speváckom prejave, textoch i vonkajšej vizáži, a s darom humornej a bystrej komunikácie s publikom. Na koncerty skupiny chodia v posledných rokoch hlavne mladšie generácie, ale i rockoví pamätníci. Pre nich má nadčasové hity ako Publikum tvé jsem já, Copánky/Korálky nadějí či V stínu kapradiny. Na koncertoch hrajú však hlavne skladby z posledného desaťročia a najmä pesničky z aktuálneho albumu Ruby Rose Mayhem.

The Gang: Je zmesou tvrdých rockových vecí v kombinácii s moderným zvukom a čistou energiou, vytvárajúcim intenzívny a dynamický zvuk. Kapela nasleduje dedičstvo hard-rockových legiend 20.storočia.

Je vedená gitarovou legendou Vadimom Bušovským, ktorý je známy ako člen legendárnej kapely Dorian Gray. Hlavný spev prevzala mladá a talentovaná speváčka Dory, ktorej neuveriteľný hlas si všimli porotcovia v národnej súťaži Rocková maturita, kde kapela obsadila tretie miesto.Zostavu kapely dopĺňa basgitarista Tom the Thunder, klasicky vzdelaný klávesák Iggy the Reaper a ťažkotonážny bubeník Dr. Evil.


The Paranoid: Sympatická štvorica chalanov Rob Raven (spev), Roman Birkuš (gitara spev), Patrik Sýkora (basgitara), Miloš Zaujec (bicie) už majú za 15 ročné pôsobenie čo-to odohrané, no na druhej strane dodajú festivalovému duchu mladý rockerský výraz dynamického rock- screamo štýlu. Obehali najväčšie festivaly na Slovensku ako napr. Topfest, Hodokvas, Červeník, Hardfest, Eko fest a mnohé‚ dalšie..

Into the zoid: Kapela z malého mesta, no s odvážnymi činmi v rockovom svete. Aj tak by sa dala charakterizovať štvorica rockových hudobníkov s nádychom grunge z Veľkého Krtíša. Zloženie kapely: Jaroslav Šajgalík (Midnight Scream), Martin Kliment (ex – Law to Decide), Dano Strenátka (ex – Humana, ex – SHED, ex – SO-DA), Roman Messerschmidt.

 Akciová cena: 25€ (platí do 30.júna)
)Predpredajová cena: 30€ (platí od 1.júla) 
Cena na mieste: 35€Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Red Rock Fest 2018 - 31.08.2018 o 19:00 hod.

Predstavenie Red Rock Fest 2018, ktoré sa malo konať dňa 31.08.2018 o 19:00 hod. v Hrad Červený kameň, Častá,, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top