Russkaja

Russkaja

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum a miesto konania/Date and place of event: 28.10.2017 o 18:30 hod., Collosseum, Vrátna 70, Košice

Cena/Price: 20€, na mieste konania akcie 22€

Popis/Description: Šialená show, brutálna energia recesia zo všetkého a z každého to je táto kapela. Kto ich zažil vie o čom to je,kto nie, tak má povinnosť doraziť na tento koncert.

Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: Vozíčkar 1€ - predaj na mieste konania akcie.
Galéria

picture Russkaja

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ/CANCELED - Russkaja - 28.10.2017 18:30

Koncert Russkaja, ktorý sa mal konať dňa 28.10.2017 o 18:30 hod. v Collosseum Club, Košice, je ZRUŠENÝ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
 pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
 pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top