SNEHULIENKA NA ĽADE

SNEHULIENKA NA ĽADE

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Agentúra 212 priváža po rozprávkach Alenka v krajine zázrakov, na ľade i na suchu,  po Tajomstve ostrova pokladov na korčuliach ďalšiu rozprávku pre deti, ktoré sa vedia, ale i nevedia korčuľovať. SNEHULIENKA na ľade sa predstaví aj so svojimi kamarátmi trpaslíkmi na prelome februára a marca roku 2018. Veselý príbeh a "čáry máry"  zlej čiernej čarodejnice   nakoniec i tak skončia šťastne vďaka princovi, kamarátom trpaslíkom a láske. Tento príbeh každý pozná a preto prinášame jeho nové zobrazenie na ľade.  Snehulienka, princ i celá družina na korčuliach pricestuje z Moskvy, aby vám ukázali svoje krasokorčuliarske majstrovstvo. Rozprávka je veselá, farebná, bez násilia a hlavne so šťastným koncom. Snehulienka sa na vás teší a verí, že za ňou na zimné štadióny prídu deti od najmenších až po dospelákov, ktorí majú dodnes detské iskričky v očiach.

Akcia:
- Zvýhodnená cena vstupeniek v hodnote 14€ na tribúnach do 15.1.2018 (23:59hod.)
- Od 16.1.2018 bude cena vstupeniek na tribúnach 19€

Dĺžka predstavenia: 80 minút

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - SNEHULIENKA NA ĽADE - 25.2., 2.3., 3.3., 4.3. 2018 o 10:00, 11:00, 16:00, 17:00 hod.

Predstavenie SNEHULIENKA NA ĽADE, ktoré sa malo konať dňa 25.2., 2.3., 3.3., 4.3. 2018 o 10:00, 11:00, 16:00, 17:00 hod. v Zimný štadión V. Dzurillu Bratislava, Zimný štadión Prievidz, Zimný štadión mesta Poprad, Zimný štadión / Ice Aréna Prešov, Zimný štadión Humenné , je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top