Silné reči v ENCORE the club v Prešove

Silné reči v ENCORE the club v Prešove

Dátum : 04. júna 2017
Miesto: ENCORE the club, Prešov

Vstupenky

Nedeľa
4
Jún
18:00
Silné reči v ENCORE the club v Prešove

Popis podujatia

Dátum/Date: 04.06.2017 o 18.00 h
Miesto konania/Place of event: ENCORE the club, Sabinovská 1, PREŠOV


Popis/Description:

Hovorí sa, že keď rozbijete zrkadlo, budete mať 7 rokov nešťastia. Nám sa ho pred siedmimi podarilo opraviť a do 8mej sezóny ideme ešte silnejší ako kedykoľvek predtým. Už začiatkom roka nás budete vidieť vo viacerých slovenských mestách, ktoré sme doteraz obchádzali, ale vrátime sa aj na naše obľúbené miesta.

Do prešovského klubu ENCORE the club si to namierime v nedeľu 4. júna v tejto zostave:

Ján Gordulič (oficiálna stránka)
Zakladateľ a líder show. Nesie si so sebou temnú nálepku Poštára Janka, ktorej sa už v živote nezbaví. Pracuje tiež ako scenárista a kreatívec, ale jeho vášňou je humor, podkopávanie dogiem a narúšanie pokojného spolunažívania s kresťanmi. Viac sa dozviete aj na janogordulic.com

Matej Adámy Comedy
Standupový solitér, ktoré ho cesta za humorom je tŕnistá a on na jej trpí, aby vy ste sa mohli smiať. Inšpiráciu hľadá najmä v sebe a všetkom, čo mu vadí - najmä v sebe. Ale neľutujte ho, čím viac ho niečo škrie, tým väčšia je to prča.

Jakub Lužina Humorbot 3000
Mladý a neúspešný bábkoherec, ktorý ráno rozosmieva malé deti a večer uráža ich rodičov. Medzitým nenávidí celý svet. Áno, teba tiež. Napriek tomu, že pôsobí, že nevychodil ani prvý stupeň, je schopný písať scenáre a odmoderovať kvíz v Urban Bistre. Ktoré samozrejme nenávidí tiež.

Michael Szatmary - Stand Up Comedy
Vyštudovaný politológ, dlhoročný televízny spravodajca a muzikant, ktorý zistil, že stres z chudoby je lepší ako ten pracovný a preto sa radšej venuje naplno humoru a dcére. Keby Jerry Seinfeld nebol starší a lepší, určite by sa učil od neho. Je tiež je autorom a moderátorom komediálnej talkshow F(l)óór.

Vstupenky:

9€ Stand by – státie pri vysokých stoloch 
13€ Classic – sedenie na komfortných stoličkách  
16€ Exclusive – exkluzívne sedenie na komfortných kožených sedačkách so stolom – Nutnosť rezervovania exkluzívneho sedenia na tel.č. 0908 400 200 

Kapacita predstavenia obmedzená!

Vekové obmedzenie 18+
Prístup aj pre vozičkárov.

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Upozornenie:
Pri rezervovaní exkluzívneho sedenia je potrebné mať lístok už zakúpený, pretože kapacita sedenia je obmedzená.
Pri rezervovanom exkluzívnom sedení prosím o usadenie sa na rezervovanom mieste o 17:30, t. j. 30 minút pred začatím predstavenia Silné reči.

Galéria

picture Silné reči v ENCORE the club v Prešove
picture Silné reči v ENCORE the club v Prešove
picture Silné reči v ENCORE the club v Prešove

Na mape

; Top