Silné reči v ENCORE the club v Prešove

Silné reči v ENCORE the club v Prešove

Dátum : 06. septembra 2017
Miesto: ENCORE the club, Prešov

Vstupenky

Streda
6
Sep
19:30
Silné reči v ENCORE the club v Prešove

Popis podujatia

Deviata sezóna Silných Rečí sa bude niesť opäť v tempe, kedy sa spoločne s komikmi vydáme na nekonečnú tour po nielen slovenských mestách. Noví komici v našich radoch, nové historky a autorský humor ťa budú čakať aj v tvojom klube. Stačí sledovať www.fb.com/silnereci/events

V prešovskom ENCORE the clube to v stredu 6. septembra rozbalí pätica našich komikov v zložení:

Gabo Žifčák
Pochádza z Vysokých Tatroch, ale ako tradičný východniar žije v Bratislave. Vo voľnom čase sa venuje najmä teórii borovičky. Jeho najväčším životným cieľom bolo nájsť si frajerku, ale potom si povedal, že človek by si mal v živote dávať reálne ciele. Jeho ľudový humor zo života si určite nájde cestu aj k vám.

Jakub Gulík
Rodák z Dubnice nad Váhom, kde už vyrástlo mnoho športových hviezd, preto si Jakub povedal, že bude komik. Za čo sme radi lebo keby sa rohodol pre niečo iné, teraz by bol niekde v NHL, NBA. NFL, FBI, NBC... a vy by ste tak nemohli pocítiť jeho dokonalosť na pódiu. Ale humor nie je taká sranda, ako by sa mohlo zdať, preto popri stand upu pracuje v bio obchode, aby mu z vás nepreplo.

Jakub Lužina Humorbot 3000
Mladý a neúspešný bábkoherec, ktorý ráno rozosmieva malé deti a večer uráža ich rodičov. Medzitým nenávidí celý svet. Áno, teba tiež. Napriek tomu, že pôsobí, že nevychodil ani prvý stupeň, je schopný písať scenáre a odmoderovať kvíz v Urban Bistre. Ktoré samozrejme nenávidí tiež.

Simona
Obyčajná prvomatka zo Severu, ktorá vychováva svoju ratolesť mužského pohlavia bez biopotravín. Vydatá exfeministka, dennodene snažiaca sa presvedčiť manžela, že aj on môže byť raz človekom. Nemá rada psy, ufrflaných dôchodcov no zbožňuje smiech a politiku.

Matej Makovický
Noví komik v našich radoch, ktorý zaujal na openmikeu a odvtedy to skúša na doskách, ktoré znamenajú svet. Teda minimálne humor, ktorý mu rozhodne nechýba.

Viac info : facebook ENCORE the club http://bit.ly/2vjd3nB

Vstupenky:

9€ Stand by – státie pri vysokých stoloch 
13€ Classic – sedenie na komfortných stoličkách  
16€ Exclusive – exkluzívne sedenie na komfortných kožených sedačkách so stolom – Nutnosť rezervovania exkluzívneho sedenia na tel.č. 0908 400 200 

Kapacita predstavenia obmedzená!

Vekové obmedzenie 18+
Prístup aj pre vozičkárov.

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Upozornenie:
Pri rezervovaní exkluzívneho sedenia je potrebné mať lístok už zakúpený, pretože kapacita sedenia je obmedzená.
Pri rezervovanom exkluzívnom sedení prosím o usadenie sa na rezervovanom mieste o 19:00, t. j. 30 minút pred začatím predstavenia Silné reči.

Galéria

picture Silné reči v ENCORE the club v Prešove
picture Silné reči v ENCORE the club v Prešove
picture Silné reči v ENCORE the club v Prešove
picture Silné reči v ENCORE the club v Prešove
picture Silné reči v ENCORE the club v Prešove

Na mape

Top