Slovenské poľovnícke Vianoce

Slovenské poľovnícke Vianoce

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Milí priaznivci poľovníckej hudby v predvianočnom období pripravila Slovenská poľovnícka komora v spolupráci s Reprezentačným telesom Slovenskej poľovníckej komory pre Vás jedinečný koncert poľovníckej hudby na ktorý Vás touto cestou srdečne pozývame.

Podujatie sa uskutoční v priestoroch Historickej budovy Slovenského národného divadla v Bratislave, dňa 16.decembra od 17:00 hodiny.

V tematicky ladenom programe sa Vám predstavia lesničiari z Klubu trubačov Slovenskej republiky spolu s Reprezentačným telesom Slovenskej poľovníckej komory a cteným hosťom - známym slovenským tenorom Otokarom Kleinom.

Ako spomienku na sté výročie narodenia významného hudobného skladateľa Tibora Andrašovana si budete môcť vypočuť jeho tvorbu a to prostredníctvom ukážky slovenských poľovníckych signálov a ďalších skladieb skomponovaných pre poľovníkov.

Trubači Vám predstavia aj súčasnú tvorbu poľovníckej hudby a samozrejme nebudú chýbať ani známe vianočné koledy a piesne, ktoré vo Vás určite navodia príjemnú predvianočnú atmosféru. Spestrením pripravovaného programu bude tiež vystúpenie detského folklórneho súboru Čečinka z bratislavskej Karlovej Vsi.

Každý návštevník podujatia obdrží spolu s programom malý prezent.

Viac informácií o pripravovanom podujatí sa dozviete na našom webe  v sekcii Slovenské poľovnícke Vianoce.
Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Dĺžka podujatia: 1 hod. 15 min

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.

Galéria

picture Slovenské poľovnícke Vianoce

Na mape

Top