Slovensko - Bojujeme o postup

Slovensko - Bojujeme o postup

Dátum: 14. júna 2017
Miesto: Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
Adresa: Odbojárov 9, Bratislava

Vstupenky

Streda
14
Jún 2017
18:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Slovensko - Bojujeme o postup

Popis podujatia

Posledné vstupenky len na pokladni štadióna.

SLOVENSKO - MAĎARSKO o 18.00 hod.
(odveta baráže o postup na MS 2017, ŽENY)

SLOVENSKO - RUSKO o 20.00 hod.
(kvalifikácia o postup na ME 2018, MUŽI)

Vstupenka platná na oba zápasy (18.00 + 20.00)!

SLOVENSKO - BOJUJEME O POSTUP

Proti elitným tímom

Do Bratislavy smeruje špičková hádzaná v jedinečnom a výnimočnom formáte. Slovenské hádzanárske reprezentácie žien i mužov sa v bratislavskej aréne na Zimnom štadióne O. Nepelu  pokúsia preraziť brány na ceste za postupom na svetový šampionát 2017, resp. na európsky šampionát 2018. Do cesty sa nášmu ženskému tímu postaví mimoriadne kvalitný súper z Maďarska. Muži budú čeliť ruskému gigantovi. Reprezentačné tímy MaďarskaRuska nie je potrebné snáď ani predstavovať. Na ich strane je sila, kvalita, úspechy i popularita športu. Oba naše národné tímy povedú však tuhý boj. Postup je predsa tak blízko ale cesta je mimoriadne náročná: Slovensko – Bojujeme o postup

Pokus divácky rekord

V polovici júna zažije Bratislava skutočne jedinečnú športovú akciu. Takýto formát, kde obe reprezentácie (aj ženská aj mužská), slovenský šport nezažil. Preto očakávania sú vysoké. Cieľom je postup! No dôležité je aj to, prečo je to v Bratislave. Výnimočné a jedinečné podujatie ukrýva aj apel smerom k celému Slovensku. Aby celé Slovensko mohlo byť súčasťou a živým svedkom postupových, sa s vážnosťou Slovenský zväz hádzanej rozhodol pre najväčšiu arénu - halu, ktorá na Slovensku je. Takéto podujatie v takejto aréne musí byť o „plnom dome“. Výnimočnosť a jedinečnosť tohto podujatia podčiarkuje fakt, že veľkou výzvou je prekonať divácky rekord nielen na reprezentačnom zápase hádzanej na Slovensku ale vôbec prekonať divácky rekord na halovom zápase na Slovensku (vynímajúc hokej). Bratislava! Slovensko! Všetci bojujeme o postup. Spolu za víťazstvá i úspechy. A každý môže byť pri tom.

Bratislava! Slovensko! Všetci bojujeme o postup. Spolu za víťazstvá i za úspechy. A každý môže byť pritom.

Veľké prekvapenie ku vstupenke

V cene vstupenky bude pripravené malé veľké prekvapenie v podobe reprezentačného dresu – pre každého kto si na toto výnimočné podujatie zakúpi vstupenku. Cena vstupenky sa pohybuje v dvoch úrovniach. V rámci arény pre sektory A v sume 12,00 EUR a pre sektory B v sume 10,00 EUR. Reprezentačný dres dostane každý, kto pri vstupe do arény predloží vstupenku na podujatie. Jedna zakúpená vstupenka = jeden dres.

Slovensko – Bojujeme o postup - môže byť pre všetkých veľkým skvelým športovým dobrodružstvom. Sme tu všetci pre to, aby sme bojovali o postup i preto, aby sme prekonali divácky rekord v aréne na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave: 14. Júna 2017 všetci spolu a za jedno: Slovenskoooooooo!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Top