Starosta

Starosta

Dátum: 30. septembra - 22. októbra 2018
Miesto: Banská Bystrica, Zvolen, Košice, Skalica

Vstupenky

Nedeľa
30
Sep 2018
19:00
Starosta
30.9.2018 19:00 - Premiéra
Aula SZU, Banská Bystrica

Banská Bystrica

Utorok
9
Okt 2018
19:00

EŠTE SA NEPREDÁVA

Ešte sa nepredáva, skúste neskôr.
Streda
10
Okt 2018
19:00
Starosta
Pondelok
22
Okt 2018
19:00
Starosta

Popis podujatia

Gert Hofmann: Starosta

Brilantná tragikomédia z pera uznávaného nemeckého dramatika Gerta Hofmanna sa po dlhej odmlke konečne dostáva na slovenské javiská!

Máte už aj vy dosť nedocenenosti a ponižovania v práci? Vaše ambície sú väčšie, ako vaša skutočná situácia? Príbeh Otinka Molla vám ukáže ako sa môže z malého človiečika, ktorý tridsať rokov bez povšimnutia drie ako kôň, stať veľká ryba. Hoci aj starosta. Jedného dňa vlezie oknom do jeho bytu pofidérny „dobrodinec“, ktorý prináša zmenu nielen do jeho života, ale aj do života jeho zúfalej manželky.
V sprievode karikatúrnych postavičiek budete svedkami neuveriteľnej ľudskej naivnosti a množstva komických situácií. Osobitý svet absurdného humoru a groteskných skečov bude korunovaný vynikajúcimi hereckými výkonmi, ktoré vám predvedú majstri remesla Miro Noga a prvýkrát sa na javisku bok po boku predstavia aj šarmantná herečka Szidi Tobias a jej syn, Krištof Tobias.

Nenechajte si ujsť príležitosť stať sa súčasťou originálnej grotesky, s množstvom akcie, absurdných situácií a pútavého deja. Tešíme sa na vás!

Réžia: Karol Rédli
Scéna a kostýmy: Alžbeta Kutliaková
Hrajú: Szidi Tobias, Miroslav Noga, Krištof Tobiáš

Dĺžka predstavenia: 80 minút

Galéria

picture Starosta
picture Starosta
picture Starosta

Na mape

Top