Szidi Tobias & Band

Blue Note
Szidi Tobias & Band

Dátum: 13. apríla. 2018
Miesto: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V Nové Mesto nad Váhom

Vstupenky

Piatok
13
Apr 2018
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Szidi Tobias & Band

Popis podujatia

Dátum/Date: 13.04.2018 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom

Slovenská herečka a speváčka maďarského pôvodu Szidi Tobias patrí k najvýraznejším hudobným osobnostiam spievaného šansónu nielen na slovensku, ale aj v Českej republike.
Umelecká charizma a špecifické zafarbenie hlasu sú kombináciou pre silný umelecký zážitok.Szidi Tobias pre svoje publikum koncertuje už niekoľko rokov. Jej umelecký prístup je príznačný svojou vyšperkovanosťou a citom pre spájanie textu a hudby, s dôrazom pre detail a zachytenie okamihu.
Každý jej hudobný počin je akýmsi spievaným divadlom s mimoriadne silným akcentom na obsahovú zložku. Preto v jej piesňach nachádzame ideálne spojenie textu a hudby vo vynikajúcich interpretačných výkonoch členov kapely „Szidi Tobias & Band“.Pre svoje publikum má Szidi Tobias v repertoári skladby z autorskej hudobnej dielne Milana Vyskočániho, a prevažnú časť textov napísal Peter Lipovský.

V rámci koncertu zaznejú hlavne piesne z nového 2 CD Szidi Tobias „Sedmoláska“ obsahujúceho nové štúdiové nahrávky už vydaných piesní.

Zostava:
Szidi Tobias - spev
Milan Vyskočáni - gitara, spev, klavír, autor hudby
Andrej Gál - violončelo
Viliam Majer - akordeón
Marcel Buntaj - bicie

Vstupné/Entry: 15,00 EUR 
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Potrebná rezervácia stola na telefónnom čísle 0902 608 912 alebo na maili info@bluenote.skTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Szidi Tobias & Band

Na mape

Odporúčané

Top