TANDEMOVÝ ZOSKOK PADÁKOM

TANDEMOVÝ ZOSKOK PADÁKOM

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Lokalita:
Prievidza
Trenčín - letisko Slávnica
Banská Bystrica - letisko Očová
Spišská Nová Ves


Čo ponúka tandemový zoskok?
Tandemový zoskok padákom je vynikajúca zábava, inhalovanie pozitívnej energie, bezpečné odreagovanie sa a dávkovanie adrenalínu v tej správnej miere. Pri zoskoku a následnom lete si uvedomíš malosť človeka a veľkosť svojej odvahy. Otvoria sa Ti nielen dvere lietadla, ale aj krásne výhľady. Spolupadáka Ti bude robiť ostrieľaný inštruktor, ktorý sa postará o dokonalý zážitok, ktorý pohladí všetky Tvoje zmysly. Nedovolí Ti padnúť nižšie, ako si bol pred zoskokom. Tandemový zoskok s inštruktorom na chrbte Ti ukáže nový zmysel života. Vypadni a skoč si!

Ako prebieha tandemový zoskok?
Skôr ako nastúpiš na palubu lietadla, absolvuješ inštruktáž, kde Ti bude teoreticky vysvetlený priebeh letu do výšky i pád do neznáma. Inštruktor Ťa pripraví na prežitie najlepšieho zážitku v živote! V priebehu 15 minút sa vyšplháš do výšky 3 000 až 4 000 m. n. m. Pripútaný k tandemu, stojíš na prahu krásnej pripasti... Už nie je cesty späť, tak skoč!

Po niekoľkých nezabudnuteľných sekundách v 200 kilometrovej rýchlosti a výške cca 1 500 m, inštruktor otvorí padák. Tebe odľahne a budeš si môcť v pokoji plachtiť najbližších 10 minút až do pristátia na pevnej zemi.

Pri tandemovom zoskoku z 3-kilometovej výšky si vychutnáš 20 - 30 sekúnd voľného pádu. Pri zoskoku z výšky 4 kilometrov si zaplachtíš vzduchom o 30 sekúnd dlhšie.

Najmodernejší výstroj, perfektná technika a ostrieľaný inštruktor sú Tvoja istota! Tandem zoskok prebehne bezpečne a v správnom smere, nemusíš mať žiadne pochybnosti. Ak si chceš skvelé pocity pripomenúť i po zoskoku, Tvoje vzdušné "kreácie" Ti natočíme alebo nafotíme. Budeš mať reálny adrenalínový dôkaz o tom, že si sa ocitol medzi nebom a zemou.

Kráľová pri Senci (zoskok z výšky 4000 m), Dubnica nad Váhom - letisko Slávnica (zoskok z výšky 4000 m), Očová pri Banskej Bystrici (zoskok z výšky 3000 m), Spišská Nová Ves (zoskok z výšky 3000 m), Prievidza (zoskok z výšky 3000 m).

TIP na DARČEK
Vďaka svojim malým nárokom na prípravu je tandemový zoskok padákom obľúbený aj na firemné akcie či teambuildingy.

Sezóna/počasie:
- apríl - október (Prievidza - celoročne)
- tandemové zoskoky nie je možné prevádzať pri veľkej oblačnosti, silnom alebo nárazovom vetre a za dažďa. V takom prípade budeš včas informovaný a vyberieš si náhradný termín;
- tandemový zoskok je možné absolvovať počas víkendov v rámci sezóny

Diváci:
- sú vítaní, počas zážitku môžu zo zeme fotografovať alebo filmovať

Oblečenie:
- prineste si so sebou športovú obuv a oblečenie. Okuliare a kombinézu Vám k zoskoku poskytneme. V prípade chladnejšieho počasia odporúčame pod kombinézu teplé tričko alebo termoprádlo. Tandem pilot Vám oblečie špeciálny postroj na tandem zoskok.

Podmienky:
- Vek od 8 rokov. Deti do 15 rokov skáču z výšky 3000m. Výška minimálne 120 cm. Váha do 100 kg. Nie je nutné lekárske potvrdenie. Doporučujeme použiť kontaktné šošovky, aj keď máme špeciálne okuliare, pod ktoré sa zmestia dioptrické okuliare. S ľuďmi pod vplyvom alkoholu sa neskáče.
- rezervácia - minimálne týždeň vopred


Dôležité:
Vstupenku TicketPortal je nutné vymeniť za poukaz Enjoy Zážitky, ktorý ťa bude oprávňovať absolvovať svoj zážitok. Zašli kód vstupenky na e-mail info@enjoyzazitky.sk najneskôr do 7 dní od zakúpenia a bude ti doručený poukaz na zážitok. Následne si už len dohodneš termín a môžeš si užívať.
     

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavu

Galéria

picture TANDEMOVÝ ZOSKOK PADÁKOM
picture TANDEMOVÝ ZOSKOK PADÁKOM
picture TANDEMOVÝ ZOSKOK PADÁKOM
picture TANDEMOVÝ ZOSKOK PADÁKOM
picture TANDEMOVÝ ZOSKOK PADÁKOM

Na mape

Top