THIRTY SECONDS TO MARS

THIRTY SECONDS TO MARS

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Už 20 rokov bavia svojou hudbou celý svet. Rocková kapela Thirty Seconds to Mars mieri na Slovensko! Koniec leta sa ponesie v znamení tejto skvelej skupiny. Ich koncert môžete zažiť v piatok 31. augusta na Zimnom štadióne O. Nepelu v Bratislave, ktorý odštartuje slovenský rapper Strapo!

Strapo si svojimi skladbami získal srdcia fanúšikov, čomu svedčí aj fakt, že na sociálnych sieťach ho sledujú a podporujú stovky tisíc stúpencov, počet videní jeho videí na YouTube kanáli presiahli zaujímavú cifru – 40 miliónov. Ocenený však bol i kritikmi. Vydal tri albumy (23, VERSUS, POSCHOD13), ktoré boli odmenené zlatou platňou. Album Versus dokonca vyhral na Radio_Head awards 2015 ocenenie najlepší album v kategórii Hip-Hop, Rap a R&B.

Kapela, ktorej živé vystúpenia sú považované za jedny z najlepších na svete! Thirty Seconds to Mars vznikli v roku 1998 v Kalifornii. Jej členmi sú Jared a Shannon Leto s Tomom Miličevićom. Hoci Jared v súvislosti s kapelou nespomína svoju hereckú kariéru, nemožno ju opomenúť, je totiž držiteľom Oscara! Získal ho v roku 2014 za vedľajšiu rolu vo filme Dallas Buyers Club. O dva roky neskôr zožal úspech v role Jokera vo filme Jednotka samovrahov. Muž mnohých účesov vraj randil s niekoľkými slávnymi kráskami, vrátane Cameron Diaz či Scarlett Johansson. Počas natáčania filmu o zavraždení Johna Lennona, kedy Leto pribral vyše 20 kíl, vraj randil s Lindsay Lohan a jeho partnerkou mala byť aj Katy Perry.

Hoci Jared je mimoriadne obľúbený a obsadzovaný herec, keď ide o Thirty Seconds to Mars, filmová kariéra ide bokom. A darí sa aj kapele! Už ich debutový album zaznamenal v roku 2002 veľký úspech. Svetová sláva prišla v roku 2005 s vydaním druhého štúdiového albumu s názvom A Beautiful Lie. Album This Is War, ktorý vyšiel o päť rokov neskôr, znamenal dramatickú zmenu štýlu, kapela sa začala pohrávať s experimentálnou hudbou. V roku 2013 vyšiel album Love, Lust, Faith and Dreams a kritici ho opäť hodnotili veľmi pozitívne. Kapela predala celosvetovo vyše 15 miliónov nosičov!

Thirty Seconds to Mars pravidelne vypredávajú koncerty a lákajú návštevníkov na festivaly po celom svete. Kapela je obľúbená pre svoje energické živé vystúpenia aj pre odvážny mix rôznych žánrov. Hudobní kritici ich prirovnávajú k Floydom, The Cure, ale aj U2. Okrem mnohých hudobných ocenení získali aj zápis v Guinnessovej knihe rekordov za najdlhšie trvajúcu koncertnú šnúru, keď počas dvoch rokov odohrali 309 koncertov! Počas tohto obdobia vystúpili v 60 krajinách na šiestich kontinentoch. A konečne zavítajú aj na Slovensko!

-------------------------------------------------------

INFORMÁCIE K VIP BALÍKOM VIP BALÍČKY JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ JEDINE ONLINE. VAŠE MENO A EMAILOVÁ ADRESA BUDE SLÚŽIŤ NA KONTROLU MAJITEĽA VSTUPENKY A KOMUNIKÁCIU OHĽADOM UPRESNENIA PRESNÉHO MIESTA A ČASU VYZDVIHNUTIA SI MERCHANDISU. V PRÍPADE ZAKÚPENIA VSTUPENKY NA PREDAJNOM MIESTE BUDETE MUSIEŤ ZASLAŤ KONTAKTNÉ ÚDAJE A INFORMÁCIE O ZAKÚPENOM MIESTE NA help@ticketportal.sk

“Kings and Queens” Meet and Greet Package
Cena vstupenky na státie 389€, na sedenie 399€
● Vstupenka na státie alebo na sedenie
● Meet and Greet s MARS (osobné stretnutie s kapelou)
● Samostatná foto s MARS
● Early Entry - prednostný vstup do arény
● Podpísaný plagát
● Exkluzívny VIP merchandise

“Closer to the Edge” Side Stage Package
Cena vstupenky 653€
● Vstupenka na státie
● Sleduj koncert MARS z bočnej strany pódia
● Meet and Greet s MARS (osobné stretnutie s kapelou)
● Samostatná foto s MARS
● Early Entry – prednostný vstup do arény
● Podpísaný plagát
● Exkluzívny VIP merchandise

“Up in the Air” On Stage Package
Cena vstupenky 799€
● Vstupenka na státie
● Sleduj koncert MARS z bočnej strany pódia
● Vstup na pódium počas poslednej skladby
● Meet and Greet s MARS (osobné stretnutie s kapelou)
● Samostatná foto s MARS
● Early Entry – prednostný vstup do arény
● Podpísaný plagát
● Exkluzívny VIP merchandise

Na mape

Top