The Hope Gospel Singers and Band v Kursalone

Hudobné leto 2017 - Trenčianske Teplice
The Hope Gospel Singers and Band v Kursalone

Dátum : 23. júla 2017
Miesto: Kursalon, Trenčianske Teplice

Vstupenky

Nedeľa
23
Júl
17:00
The Hope Gospel Singers and Band v Kursalone
Kursalon, Trenčianske Teplice

Trenčianske Teplice

Popis podujatia

Dátum/Date: 23.07.2017 o 17.00 h
Miesto konania/Place of event: Kursalon Trenčianske Teplice

The Hope Gospel Singers and Band svoj vznik datujú od roku 1999. Zakladateľkou a umeleckou vedúcou je dirigentka a propagátorka gospelovej hudby na Slovensku Iveta Weis Viskupová. V THGS sa vystriedalo niekoľko generácii spevákov a inštrumentalistov (Peter Preložník, Stano Počaji, Juraj Gergely, Tibor Borský, Ikena Omeje, Ľuboš Šramek, Štefan Bugala, Juraj Gregorík, Reik Rothenstein, Martin Ďurdina, Michal Motýľ, Michal Ragáč, Jakub Hittrich, Ľubo Šramo a ďalší), ktorí sa podpísali pod desiatky koncertov a zanechali nezameniteľný zvuk i pocit! Súčasných spevákov sprevádza trio Ištván Bertók, Marek Mečiar a Ján Láv.

Ako štúdioví speváci spolupracujú pri rôznych (či už sólových, alebo filmových) projektoch (Disneyho rozprávky: Kráska a zviera, Muppet show, Popoluška, Aladin, vokály do albumov Majk Spirit, Celeste Buckingham, Vašo Patejdl, Zuzana Suchánková a ďalší). Veľkým zážitkom bola spolupráca s renomovanými spevákmi jazzovej scény Petrom Lipom, Petrom Adamovom a Zuzkou Suchánkovou.

Zbor ste mohli zahliadnuť aj na televíznom projekte Legendy popu na STV, účinkovali v Modrom z neba na TV Markíza, či v SLOVENKE ROKA 2015.
V máji 2010 absolvovali úspešné koncertné turné v Južnej Kórei. V súčasnosti účinkujú v muzikáloch Divadla Nová scéna (Iago a Mačky).

Koncert je súčasťou Hudobného leta Trenčianske Teplice (www.hudobneleto.sk). Na podujatie Hudobné leto je možné zakúpiť si permanentku na 10 predstavení v hodnote 99 EUR. Permanentky sú predajné v reštaurácii Kursalon Trenčianske Teplice.

Dĺžka podujatia: 90 min.

Cena vstupenky:
- Voľné sedenie 15 EUR
- VIP Box 4-miestny 100 EUR/4 osoby (s občerstvením)
- VIP sedenie v boxoch s miestenkou 25 EUR/osoba (sedenie v 6-miestnych boxoch s občerstvením)

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.

Na mape

Odporúčané

; Top