Tomík a NiKi :  Československá detská show

Tomík a NiKi :  Československá detská show

Dátum: 8. novembra. 2018
Miesto: Dom kultúry, Rovinka

Vstupenky

Štvrtok
8
Nov 2018
17:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Tomík a NiKi :  Československá detská show

Popis podujatia

Dĺžka podujatia: 60min 

Detské divadelné interaktívne predstavenie kde Tomík a Niki  prevedú deti ale i dospelých zábavnou formou históriou Československa.  Predstavenie a duo vzniklo pri príležitosti 100. výročia založenia Československa.  Tešiť sa môžte na náučné a vtipné scénky, cirkusové techniky, mágiu, tanec, kvíz,  pesničky ale aj priblíženie histórie skrz rozprávky a to v podobe draka Adolfa či  Červenej čiapočky. 
VEK: 4+  

Zľavy: deti do 2 rokoch vstupné ZADARMO

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Tomík a NiKi :  Československá detská show - 11.11.2018 o 15:00 hod.

Predstavenie Tomík a NiKi :  Československá detská show, ktoré sa malo konať dňa 11.11.2018 o 15:00 hod. v Nájomná jednotka Nitra, OC Max , je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top