Virtuálna realita

Virtuálna realita

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Virtuálna realita - najlepšia zábava v Martine
U nás môžeš zažiť dobrodružstvo, adrenalín, vzrušenie, strach, relax a hlavne zábavu. Ponúkame ti široké spektrum virtuálnych zážitkov a hier (relaxačné, bojové, náučné, akčné, adrenalínové, horory, rozprávky...), ktoré ti poskytnú výnimočný zážitok a nuda skončí.

Príď sa do Martina (areál zábavného centra KOCKA, MT Sever) zabaviť s virtuálnou realitou a vyskúšať technológiu budúcnosti, ktorá je určená pre všetky vekové kategórie a pohlavia. Atrakcia je vhodná pre:

- rodiny s deťmi (od 6 rokov)
- partie kamarátov aj pre jednotlivca
- oslavy do 10 osôb
- firemné teambuildingy
- telesne postihnutých (bezbariérový prístup)

Pomocou VR okuliarov od HTC máš možnosť sa pohybovať v priestore 4x4m, ktorý je snímaný senzormi, ktoré prenášajú tvoj pohyb do virtuáneho sveta. Nie len, že pomocou VR okuliarov budeš vidieť všetko okolo seba reálne a pomocou slúchadiel budeš počuť všetko intenzívnejšie, ale budeš sa cítiť, ako keby si v danom deji skutočne bol. Okrem toho ovládače v tvojich rukách budú kopírovať tvoj pohyb a stisk ruky.

Vstupenka je platná:
- 1 hodinu virtuálnej reality
- 1 až 4 osoby

Viac info na: www.vsvet.sk

Po zakúpení vstuenky v sieti TICKETPORTAL je potrebné kontaktovať: +421948922620 pre rezerváciu termínu.

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.

Galéria

picture Virtuálna realita
picture Virtuálna realita
picture Virtuálna realita
picture Virtuálna realita
picture Virtuálna realita

Na mape

Top