Vojtěch Dyk a B-Side Band

Vojtěch Dyk a B-Side Band

Dátum : 04. augusta 2017
Miesto: ŠTADIÓN MŠK ŽILINA Žilina

Vstupenky

Piatok
4
Aug
19:00
Vojtěch Dyk a B-Side Band

Popis podujatia

Dátum/Date: 04.08.2017 od 19.00 h
Miesto konania/Place of event: Futbalový štadión MŠK Žilina

Vojtěch Dyk a B-Side Band vychádzajú na nové turné víriť bahno.

Po ročnej odmlke vyplnenej prípravou a realizáciou Bernsteinovej omše sa spevák Vojtečh Dyk a skupina B-SIDE BAND s bandleaderom Josefem Buchtou vrátia na koncertné pódiá. Nové turné s novým repertoárom a v novom stage designe odštartovalo v marci tohto roku.

Pre nové turné vyhlasuje Vojtěch Dyk návrat k rýdzim hodnotám. „Ide nám o jednoduchosť a maximálnu výrečnosť, a to by malo byť vidieť aj počuť na pódiu ako vo výprave, tak v repertoári,“ hovorí Vojtěch Dyk a dodáva: „Práve ta jednoduchosť oznamovania mi v dnešnej dobe chýba, všetko je zanesené takým mediálnym bahnom a my chceme toto bahno rozvíriť a postaviť sa proti nemu...“

Predkapela Jazzwing

Jazzwing je hudobné duo pozostávajúce v základnej zostave - klavír a spev, ale mohli ste ich už vidieť aj vo väčších obsadeniach. Vystupujú aj koncertne a v ich repertoári môžete nájsť rôzne hudobné žánre.

Roman Kompaník pôsobí ako pedagóg klavíra a korepetítor v Žiline. Hudobne sprevádzal speváčky Coco Rouzier a Joyce Hurley, so Štátnym komorným orchestrom klarinetistu Andy Milesa a trikrát odohral svetové turné s medzinárodnou opernou pop vokálnou skupinou Il Divo a muzikál Mníšky.

Martina Števková vyštudovala učiteľstvo hudobného umenia. Je bývalou členkou miešaného speváckeho zboru OMNIA, s ktorým odspievala množstvo koncertov, festivalov a súťaží v rámci SR, ČR, Francúzska, Nemecka, Lotyšska. Spolupracovala s viacerými kapelami na klubových koncertoch jazzovej a experimentálnej hudby.

Ceny:

Státie plocha – 20 EUR

VIP (Sky Box) – 45 EUR – Limitovaný počet 70 ks – 10 a 12 miestne boxy s vlastným zázemím, možnosť sledovania koncertu zvnútra, z tribúny alebo z vyhradeného miesta pod pódiom, vlastný catering vo forme studeného a teplého bufetu, alko nápoje (víno, pivo), nealko nápoje, prístup do VIP reštaurácie.

Zľavy: bez nároku na zľavy.

Galéria

picture Vojtěch Dyk a B-Side Band
picture Vojtěch Dyk a B-Side Band
picture Vojtěch Dyk a B-Side Band
picture Vojtěch Dyk a B-Side Band
picture Vojtěch Dyk a B-Side Band

Na mape

; Top