We Are Scientists + Juraj Hnilica

We Are Scientists + Juraj Hnilica

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

25.7.2016 o 20:00hod.
KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava

Newyorská indie rocková kapela We Are Scientists, vyráža na svoje európske turné, v rámci ktorého sa po prvýkrát predstaví aj v Bratislave. Už 25.júla svojím power popom rozozvučia koncertnú sálu klubu KC Dunaj. Dvojčlenná kapela v zložení Keith Murray (spev, gitara) a Chris Cain (basgitara) vydala 22.apríla svoj nový album nazvaný Helter Seltzer.
We Are Scientists vznikli už v roku 1999 aj keď svoj prvý album With Love & Squalor vydali až v roku 2005 po niekoľkých svojpomocne vydaných EP. Za prvý polrok predaja sa ho predalo viac ako 150.000 kusov a získali za neho zlatú platňu. S ďalším albumom Brain Thrust Mastery sa dostali na 11.miesto rebríčka UK Chart a s dvomi singlami After Hours a Chick Lit aj do TOP 40.
Pre televíziu MTV v roku 2009 natočili komediálny seriál Steve Wants His Money, ktorý bol o samotnej kapele ako dlžila peniaze istému američanovi Stevovi, pred ktorým ušli do Anglicka, aby si zarobili predajom svojich marketingových nápadov hudobníkom, novinárom a djom.
S veľkým úspechom predskakovali REM, boli na turné s Arctic Monkeys, Editors, Maximo Park, Kings of Leon a predstavili sa na hlavných pódiách najväčších festivalov ako Glastonbury, Reading, Leeds, či T in the Park. Teraz We Are Scientists prichádzajú po prvýkrát konečne do Bratislavy a to už 25.júla do klubu KC Dunaj!

Špeciálnym hosťom na ich bratislavskom koncerte v KC Dunaj bude slovenský gitarista a skladateľ Juraj Hnilica. Tento usmievavý mladík , ktorý už v minulosti zažiaril aj vo finále televíznej talentovej súťaže, príde zahrať a odprezentovať svoju vlastnú tvorbu. Možno predstaví aj nový song z pripravovaného CD, ktorého vydanie plánuje v blízkej budúcnosti. Pre Juraja  Hnilicu to bude generálka pred blížiacim sa veľkým jesenným turné, ktoré absolvuje v mnohých mestách po celom Slovensku.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Top