10. výročie Gypsy Fest 2017

10. výročie Gypsy Fest 2017

Dátum : 7. - 9. septembra 2017
Miesto: Ateliér Babylon, Bratislava, Športová hala Trebišov
Cena : 5,00 €

Vstupenky

Popis

7.9.2017 20:00 Visegrad Roma Designers
Ateliér Babylon, Bratislava
Pri príležitosti 10. narodenín Gypsy Festu vám prinášame exkluzívnu módnu show troch rómskych návrhárov. Svoje modely v Bratislave predstaví návrhárka a zakladateľka značky Romani Design - Erika Varga z Maďarska, rodák zo Slovenska žijúci V Česku a vo Veľkej Británii - Pavel Berky a slovenská dizajnérka Monika Vontszemuová.

Modely dizajnérov budú predvádzať známe osobnosti slovenského showbiznisu. V programe vystúpi Ján Bendig z Česka a finalista Grand finále Eurovision Song Contest 2017, Joci Pápai z Maďarska.


8.9.2017 20:00 Storm of The Gypsy passion
Ateliér Babylon, Bratislava
Veľkolepá ohnivá show plná tradičných rómskych piesní, vynikajúcich tanečných a speváckych výkonov v podaní medzinárodného zoskupenia rómskych umelcov z Litvy, Lotyšška, Ruska, Poľska, Nemecka a Švédska. To je Storm of The Gypsy passion.

9.9.2017 20:00 Galakoncert Gypsy Fest
Športová hala, Trebišov
Svetový rómsky festival “Gypsy Fest“ tradične, každý rok vrcholí záverečným galakoncertom. Keďže festival odštartoval svoju históriu, pred 10-timi rokmi, v Trebišove, práve tam vyvrcholí tretí najväčší rómsky festival na svete.

V rámci záverečného galakoncertu vystúpi kapela: Gipsy Demmy (SVK/ UK), Karavan Familia (HU), Sare Roma (LT), Ján Bendig (CZE), Gitana (SVK) a ďalší.

Na mape

Top