BODY ART SHOW 2017 - prepojenie

BODY ART SHOW 2017 - prepojenie

Dátum : 18. novembra 2017
Miesto: Stredisko kultúry BNM, Vajnorská 21, Bratislava
Cena : 20,00 € - 30,00 €

Vstupenky

Popis

O podujatí

BODY ART SHOW 2017 je jediné podujatie svojho druhu v Slovenskej republike, na ktorom sa stretnú najlepší bodypainteri zo Slovenska a z okolitých štátov, aby predstavili svoje umenie maľovania na nahé telá.
Veľkolepá prehliadka umenia bodypainterov je doplnená speváckymi a tanečnými vystúpeniami a módnou prehliadkou, kde modelmi sa stanú známe osobnosti nášho showbiznisu.

BODY ART SHOW je najväčšia prehliadka umenia bodypaintingu na Slovensku a tento rok sa koná už jeho 4. ročník. Spoznajte umenie maľovania na telo na vlastné oči a zažijete fascinujúcu show plnú krásy, pestrých farieb a pozitívnych emócií. Uvidíte množstvo atraktívnych modelov, oblečených iba do pestrých farieb a namaľovaných iba pre túto príležitosť.

Na záver bude predstavený a pokrstený nový Bodypainting kalendár 2018. Krstným otcom bude Alex Barendregt, prezident Wolrd Bodypainting Association. Kalendár si môžete na mieste zakúpiť a podporiť tak dobrú vec, pretože výťažok z jeho predaja pôjde na podporu prevencie onkologického ochorenia rakoviny prsníka.

Po hlavnej dvojhodinovej show nasleduje after párty pre VIP s rautom, so sprievodným programom a fotením s účinkujúcimi.

Moderátorkou večera bude Andrea Paulínyová (TV Markíza)

Cieľom podujatia je prezentácia krásy umenia bodypaintingu prostredníctvom pozitívneho kultúrneho a emocionálneho zážitku a zároveň podpora prevencie onkologického ochorenia rakoviny prsníka.
Zámerom je predstaviť verejnosti umenie bodypaintingu, jeho krásu a vznešenosť a najmä dokázať, že nejde v žiadnom prípade o prvoplánovú nahotu, erotiku či vulgárnosť. Práve naopak. Krása, umenie, obdiv a radosť sú najvýstižnejšie pocity pri stretnutí s týmto krátkodobým umením.

Lokalita Stredisko kultúry BNM sa nachádza 400 m od križovatky Trnavské mýto (Istropolis), na ľavej strane smerom na Polus. V lokalite nie je dostatok parkovacích miest, preto na dopravu odporúčame MHD alebo taxi.

Odborný garant podujatia: Lic. Marta Gejdošová, profesionálna maskérka a vizážistka, majsterka Slovenska v maľovaní na telo, členka World Bodypainting Association a prezidentka Asociácie bodypainterov Slovenska.

Dress code: Smart casual

Na mape

Top