LORD OF THE STRIP WARM UP - PD 2018

LORD OF THE STRIP WARM UP - PD 2018

Dátum : 03. marca 2018
Miesto: Dom kultúry Prievidza
Cena : 15,00 € - 25,00 €

Vstupenky

Popis

OTVORENIE HALY 19:00
ZAČIATOK PROGRAMU 20:00


Predstavenie skupín

Slovensko – THE GENTLEMEN
Skupina The Gentlemen Slovakia vznikla začiatku roka 2017. Je zložená s len TOP slovenských striptérov, ktorý sa spojili a vytvorili jedinečnú skupinu, ktorá posúva mienku striptízu u žien na vysokú pozíciu. Jej súčasťou sú majstri sveta v pánskom striptíze, čo sa určite odzrkadlí aj v tanečných choreografiach.

Krédo skupiny:
• Gentlemanstvo
• Exkluzivita
• Náročnosť
• Temperament
• Loajalita
• Energia
• Možnosť
• Elegancia
• Napaditosť

Člen skupiny – choreograf JOHNNY PERFEKTO
Hlavný choreograf skupiny Gentlemen je Johnny Perfekto, ktorý dohliada na členov skupiny a pripravuje pre ženy najsexy choreografie, ktoré tanečníci predvádzajú na pódium.

Maďarsko - HOT MEN DANCE
HOT MEN DANCE (HMD) ako štýl: v podstate sa jedná o zmes show tanca a moderných tancov, ktorá sa mieša so zábavným štýlom a erotickým tanečným umením. Show tanec sa postará o nápadné kostýmy, ktoré sa vyberajú podľa daného príbehu. Kostýmy musia harmonizovať aj s hudbou, štýlom, obsahom, choreografiou a aj so samotnými tanečníkmi.
Pod zmesou moderných tancov sa rozumie miešanie elementov viacerých moderných tanečných štýlov, ako napr. RnB, Hip Hop, BreakDance, RobotDance, ElectricDance a iné štýly s choreografiou. Čo robí tanečný štýl Hot Men Dance jedinečným je, že vyššie uvedené tanečné štýly sú okorenené s individuálne vyvinutým erotickým tancom, ktorý sa nesmie zamieňať u nás s dobre známym štýlom „chippendale“.


MODERÁTOR AKCIE

BINĎO
Moderátor Binďo / rádio Európa 2 / je pasovaný za dvorného moderátora pánskeho striptízu na Slovensku. Ženy si ho natoľko obľúbili a stotožnili s jeho prejavom, preto bude uvádzať celý večer spolu s českým kolegom Arniem. Počas dvoch tour, ktoré sa konali v roku 2016 a 2017 po Slovenských mestách ukázal, že je neodmyslitelnou súčasťou predstavení určených pre ženy. Pre jeho charizmu a kvality moderovania sa predstaví ako dvorný moderátor skupiny Gentlemen na exhibicii.


VSTUPNÉ/ BASIC 15 EUR
- BASIC vstupenka pre 1 osobu 
- Bar 

VSTUPNÉ / V.I.P. – 25 EUR
- V.I.P. vstupenku pre 1 osobu na exhibíciu striptýzových skúpín 
- Sedenie v Predných radách s najlepším výhľadom
- Bar
- Welcome drink

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.


manažment projektu: 0905 408 222, elpadre@elpadre.sk
všeobecné informácie: thegentlemenslovakia@gmail.com

Na mape

Top