VEĽKÝ TANEČNÝ VEČER

Dátum : 06. októbra 2017
Miesto: Stará tržnica, Bratislava
Cena : 29,00 € - 39,00 €

Vstupenky

Popis

Dva orchestre, jeden veľký tanečný parket a množstvo ľudí oblečených na štýl módy 20. a 30. rokov 20. storočia. Aj to sú charakteristiky Veľkého tanečného večera, ktorý si v Bratislave našiel svojich priaznivcov.

Práve tých, ale aj fanúšikov tanečnej zábavy poteší informácia, že sa 7. októbra 2016 opäť postavia proti sebe dva obľúbené swingové a hot-jazzové orchestre.

V jednom rohu tanečného ringu bude stáť Ondřej Havelka a jeho Melody Makers. Herec, režisér, scenárista a všestranne talentovaný zabávač neprinesie do Bratislavy len 14-členné teleso, ale aj jazz a swing z obdobia medzi dvoma svetovými vojnami. Na druhej strane "bojiska" ho doplní Bratislava Hot Serenaders na čele s Jurajom Bartošom. Na prvý pohľad to môže pôsobiť tak, že 20 členov Bratislavského hot-jazzového zoskupenia je v prevahe, Pražský "swingári" sú však vyrovnaným súperom.

Hudobné iskrenie medzi dvomi stranami je dokonalou živnou pôdou pre humorné dialógy a dobrú náladu. Ide totiž o tradíciu zo Spojených štátov amerických, keď sa v 20. a 30. rokoch pod názvom Big Band Battle usporadúvali súboje na konci sezóny, keď víťaz získal angažmán v nasledujúcom roku.

Skutočným víťazom tohto súboja je každý návštevník, ktorý odchádza so zážitkom z jedinečnej dobovj a vkusnej šou.

Typ hladiska: stolové sedenie (1 stôl má 6 miest bez určenia miesta)

Zľavy/Discounts: Vozíčkari 9 Eur

Na mape

Top