Spôsoby doručenia

Osobný odber na predajnom mieste

Vstupenky na české podujatia (okrem podujatí do O2 ARÉNY si môžete vyzdvihnúť osobne na ktoromkoľvek slovenskom predajnom mieste na základe variabilného symbolu a overovacieho kódu, bez akéhokoľvek poplatku (klasická vstupenka) na vlastných Predajných miestach spoločnosti Ticketportal Sk, s.r.o., alebo s voliteľným poplatkom na autorizovaných Predajných miestach. Aktuálny zoznam Predajných miest, vrátane informácie o spoplatnení, je uverejnený na www.ticketportal.sk/SellingPlaces/

Vstupenky do O2 ARÉNY je možné si kúpiť online na www.ticketportal.cz .V prípade, že si vstupenky do O2 ARÉNY zaplatíte a dáte možnosť vyzdvihnutia na predajnom mieste na základe variabilného symbolu a overovacieho kódu, tak je možné vstupenky vyzdvihnúť len na českých predajných miestach: https://www.ticketportal.cz/SellingPlaces/.

PACKETA

Vstupenky si môžete dať zaslať kuriérskou službou PACKETA (aj do zahraničia), pričom poplatok za doručenie bude účtovaný v plnej výške majiteľovi vstupenky (klasická vstupenka). Cena poplatku za doručenie je uvedená aktuálne pri výbere spôsobu vyzdvihnutia.

HOMEticket

Metóda distribúcie vstupeniek, a to vlastnou tlačou. Vstupenky vytlačte na kancelársky hárok A4 na základe internetovej rezervácie a úhrady ceny vstupenky v plnej výške (viac na www.hometicket.sk).

MOBILticket

Metóda distribúcie vstupeniek pomocou podporovaných mobilných aplikácií  elektronická peňaženka (wallet), kde je vstupenka na základe internetovej rezervácie a úhrady ceny vstupenky v plnej výške stiahnutá v tejto aplikácií.

Ak si zvolíte spôsob vyzdvihnutia ako vstupenku do mobilu :

Postup :

V prípade, že postupujete cez počítač

V prípade, že postupujete cez mobil s operačným systémom Android

V prípade, že postupujete cez mobil s operačným systémom iOS (iPhone)

 

Top