SÚBOJ REBELOV TOUR 2018 - Tublatanka & Citron - 5.10.2018 - 2.11.2018

7.8.2018 08:46

Zmena: Vstupenky na SÚBOJ REBELOV TOUR 2018- Tublatanka & Citron si zákazníci budú musieť vymeniť. Termíny sa nemenia.

Slovenská časť turné kapely Tublatanka a českej legendy Citron sa uskutoční v nezmenených dátumoch od 5. októbra do 2. novembra. Klienti, ktorí si už vstupenky zakúpili, ich budú musieť z technických príčin vrátiť a vymeniť za nové. Technicky bude výmena vstupeniek realizovaná tak, že pri predložení vstupenky Ticketportal vráti klientovi peniaze a klient si okamžite bude môcť kúpiť novú, aktuálnu vstupenku. Platí to pre všetkých klientov; tých ktorí si vstupenky kúpili na predajných miestach, ale aj online.

Zdôrazňujeme že, termíny na slovenskú časť Súboj Rebelov Tour 2018 ostávajú nezmenené, meniť sa budú len už zakúpené vstupenky.

Ešte raz by sme chceli upozorniť všetkých zákazníkov, že na starú vstupenku nebude umožnený vstup na koncert. Odporúčame si preto vstupenky vymeniť určite skôr. Priamo na mieste už nebude možné ich vymeniť.

Vstupenky na koncerty si môžete zakúpiť tu: https://www.ticketportal.sk/Event/SUBOJ_REBELOV_TOUR_2018_Tublatanka_Citron

Ako na to:

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili. Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočku Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava. V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom: - pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená, - pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Top