ZMENENÉ - André Rieu - 3.6.2021 o 20:00 hod.

1.4.2021 09:56

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenia André Rieu, ktoré sa malo konať dňa 3.6.2021 o 20:00 hod. v priestoroch Zimného štadióna Ondreja Nepelu, Bratislava je z dôvodu neustáleho šírenia koronavírusu ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 18.11.2021 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania!

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu písomne požiadať o vrátenie vstupenky najneskôr do3.6.2021 ! Od tohto dátumu bude vstupenka automaticky presunutá na nový dátum bez možnosti refundácie.

POZOR: Zákonná lehota na vrátenie vstupného za lístky je ustanovená 13 mesiacov od posledného presunutého termínu konania podujatia, budeme sa však snažiť vybaviť vašu požiadavku čo najskôr.

Klienti, ktorí si vstupenky kúpili na predajnom mieste, ich musia zaslať poštou najneskôr do termínu(3.6.2021)uvedeného v tlačovej správe na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. K žiadosti o vrátenie je potrebné zaslať aj emailovú adresu a číslo účtu, kam bude vrátená suma.

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava najneskôr do 3.6.2021.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 3.6.2021 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 3.6.2021 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na 
reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF a číslo účtu, kam bude vrátená suma v prípade, že nebude technicky možné vrátiť financie na kartu, z ktorej bola platba realizovaná. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava najneskôr do 3.6.2021. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na 
reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava najneskôr do 3.6.2021. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na 
reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava najneskôr do 3.6.2021. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na 
reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava najneskôr do 3.6.2021.

Oznam organizátora:
ANDRÉ RIEU OPÄŤ MENÍ DÁTUM BRATISLAVSKÉHO KONCERTU KVÔLI COVIDU-19

Kvôli prebiehajúcej pandémii koronavírusu, sa koncert Andrého Rieu v Bratislave odkladá z 3. júna 2021 na 18. novembra 2021 (štvrok). Súčasní majitelia vstupeniek by si mali svoje zakúpené vstupenky ponechať, nakoľko automaticky zostávajú v platnosti aj na nový termín.

André Rieu odkazuje: „Ahojte moji drahí priatelia, môj orchester a ja sme sa tak veľmi tešili, že sa v júni vrátime na Slovensko! Som preto veľmi smutný, že sme vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu nútení, presunúť náš koncert na november. Moje koncerty sú o zdieľaní: zdieľaní lásky, smiechu, zdieľaní spevu. Zdieľanie radosti z krásnej hudby a pretancovanie noci SPOLU - nie od seba. Vaše vstupenky zostávajú v platnosti automaticky aj na nový termín, a keď sa s mojim orchestrom, zborom a sólistami vrátim do Bratislavy, sľubujem, že vás prinútime zabudnúť na všetky vaše bolesti a starosti. Strávime spoločne večer plný hudby, na ktorý nikdy nezabudneme! Zo srdca vám ďakujem za vašu lojálnosť a trpezlivosť, že ste členom našej veľkej „André-Rieu rodiny“. Zostaňte zdraví a uvidíme sa neskôr v tomto roku! S láskou, André. “
-----------------
Info:
ANDRÉ RIEU RESCHEDULES BRATISLAVA CONCERT AGAIN DUE TO COVID-19

Due to the ongoing COVID-19 pandemic, André Rieu’s concert in Bratislava scheduled for 3rd June 2021 has been rescheduled to Thursday, 18th November 2021. Current ticket holders should retain their tickets as they will be automatically honored for the new date.

André Rieu says: “Hello my dear friends, my orchestra and I were looking forward so much to coming back to Slovakia in June! I am therefore very sad that due to the ongoing pandemic, we are forced to reschedule our concert to November. My concerts are about sharing: Sharing the love, the laughter, sharing the singing. Sharing the joy of beautiful music and waltzing the night away TOGETHER – not apart. Your tickets will be automatically honored for the new date, and when my orchestra, chorus, soloists and I are back in Bratislava, I promise we will make you forget all your sorrows. We will make you forget your worries. And we will spend happy evenings filled with music, which you and I will remember forever!  I thank you from my heart for your loyalty and patience, for being a member of our big “André-Rieu-Family”. Please stay healthy and see you later this year! Much love, André.”

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.

Top