ZMENENÉ - Svetové operné hviezdy GAME OF TENORS - 04.12.2021 o 18:00 hod.

30.11.2021 12:13

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Svetové operné hviezdy GAME OF TENORS, ktoré sa malo konať dňa 04.12.2021 o 18:00 hod. v Koncertná sieň Slovenskej Filharmonie, Bratislava , je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne, o ktorom Vás budeme čoskoro informovať.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 13.12.2021!

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to najneskôr do 13.12.2021 poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 13.12.2021 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 13.12.2021 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom formulára v registrovanom účte klienta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní vo formulári ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus kartou: Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Benefitovou poukážkou (prípadný doplatok kartou): V prípade, že klient doplácal rozdiel ceny, k žiadosti je potrebné vyplniť vo formulári ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie`` aj číslo účtu, na ktorý má byť platba poukázaná. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní vo formulári ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta..

Oznam od promotérov:

Vážení zákazníci, so smútkom v duši Vám musím oznámiť, že v lockdowne nemôžeme uskutočniť náš vytúžený koncert Game of tenors, ktorý mal byť 4.12.2021 v koncertnej sieni Slovenskej filharmónie, Bratislava. Napriek tomu, že ešte v novembri som dal rozposlať optimistický e-email v presvedčení, že nakoľko sa v zmysle kultúrneho semafora koncert uskutoční v režime KZ – kompletne zaočkovaní, môžeme aj v týchto časoch koncert uskutočniť a využiť plnú kapacitu koncertnej siene. Žiaľ, vláda rozhodla politicky a za nízku zaočkovanosť na väčšine územia potrestala aj Bratislavu, čím necitlivo zasiahla kultúru a šport, oblasti, ktoré prinášajú potešenie v každodennosti a kultivujú telo i dušu. Paušálne zníženie kapacity využitia sál na 200 ľudí už jasne naznačovalo, že nijaké zvýhodňovanie zaočkovaných sa konať nebude a lockdown pre všetkých len potvrdil úplne vypnutie spoločenského a kultúrneho života. Hľadáme nový termín, ale zladenie kalendárov dvoch veľkých a žiadaných spevákov s možnosťami prenájmu sály chvíľu potrvá. Hneď, ako sa to podarí, Vás budem informovať. Zatiaľ sa najskorší termín ukazuje až v roku 2023. Samozrejme, Vaše vstupenky zostanú v platnosti, či už boli zakúpené na 19.4.2020, 16.10.2020 alebo na 4.12.2021.

Ďakujem za pochopenie

Aktuálne informácie o koncertoch agentúry KAPOS nájdete aj na stránke www.kapos.sk.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.

Top