ZMENENÉ - FRAGILE - 15.3.2022 o 17:30 hod.

1.3.2022 13:22

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že koncert FRAGILE, ktorý sa mal konať dňa 15.3.2022 o 17:30 hod. v Mestské divadlo Žilina, je ZMENENÝ! Koncert sa uskutoční v novom termíne: 15.3.2022 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania. Z dôvodu zlúčenia dvoch koncertov do jedného bude v hľadisku voľné sedenie bez možnosti rezervácie konkrétneho miesta!

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 9.3.2022!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to  najneskôr do 9.3.2022 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 9.3.2022 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 9.3.2022 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať  prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 9.3.2022 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.


OZNAM ORGANIZÁTORA
Koncert FRAGILE sa 15. marca  uskutoční len v jednom termíne o 20:00 v režime základ a pri plnej kapacite hľadiska. Zakúpené vstupenky na vystúpenie o 17:30 ostávajú v platnosti aj na koncert o 20:00.
Pre vstup do divadla už nie je nutné preukazovať sa žiadnym certifikátom, potvrdením či covid pasom. Aj naďalej však ostáva povinnosť mať prekryté horné dýchacie cesty respirátorom FFP2.
Z dôvodu zlúčenia dvoch koncertov do jedného bude v hľadisku voľné sedenie bez možnosti rezervácie konkrétneho miesta.  

Ak vám posunutie času začiatku koncertu nevyhovuje, vrátime vám v pokladnici divadla vstupné. 

V prípade vstupeniek zakúpených v sieti Ticketportal (online alebo na pobočkách) môžete požiadať o vrátenie vstupného spoločnosť TICKETPORTAL SK, s.r.o.  

Podrobnejšie informácie získate e-mailom na: pokladna@divadlozilina.eu alebo telefonicky na: +421 41 381 0000.  

Pokladnica divadla je otvorená v pracovných dňoch od 15:30 do 18:00 a v sobotu od 18:00 do 19:00.  

Ďakujeme za porozumenie.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.

Top