ZMENENÉ - CONCORD ORCHESTRA - 22.5.2022 o 19:00 hod.

9.5.2022 09:48

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že koncert CONCORD ORCHESTRA, ktorý sa mal konať dňa 22.5.2022 o 19:00 hod. v NTC aréna Bratislava, je ZMENENÝ! Koncert sa uskutoční v novom termíne: 14.5.2023 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

OZNAM ORGANIZÁTORA:

Žiaľ, udalosti, ktoré sa odohrávajú na Ukrajine, ovplyvňujú aj kultúru. Concord Orchestra je medzinárodná skupina, ktorá zahŕňa umelcov z mnohých krajín vrátane Ukrajiny. Všetky myšlienky členov orchestra sú teraz spolu s ich kolegami z Ukrajiny a ich rodinami. V tejto situácii Concord Orchestra presúva svoje európske turné na jar 2023 a žiada všetkých divákov, aby pochopili toto rozhodnutie a podporili všetkých ľudí, ktorí práve teraz potrebujú pomoc.

Nový termín koncertu v Bratislave je 14.05.2023. Z našej strany, ako organizátora vystúpenia Concord Orchestra na Slovensku, prosíme všetkých divákov, ktorí čakali na vystúpenie kapely, aby pochopili ich rozhodnutie a podporili ich svojou účasťou na ich koncerte v máji 2023.

Tí z vás, ktorí si ponecháte vstupenky na koncert Concord Orchestra, dostanete od nás, ako organizátora, zľavu 50% na vstupenky na podujatie Rock Legends, ktoré sa uskutoční 25.06.222 v NTC aréne v Bratislave. Po 22.máji diváci, ktorí nevrátili vstupenky na Concord Orchestra dostanú od Ticketportalu zľavový kód, ktorý môžu použiť na nákup vstupeniek na podujatie Rock Legends.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vás! S úctou, SHOW SLOVAKIA

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 22.5.2022!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to  najneskôr do 22.5.2022 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 22.5.2022 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 22.5.2022 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať  prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 22.5.2022 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

 

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.

Top