ZMENENÉ - MOSCOW STATE BALLET: LABUTIE JAZERO 2022

14.6.2022 12:23

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že podujatie MOSCOW STATE BALLET: LABUTIE JAZERO, ktoré sa malo konať dňa:

6.11.2022 v Dom odborov Žilina
8.11.2022 v Dom armády Trenčín

9.11.2022 v DK Trnava
15.11.2022 v Spoločenský pavilón Košice
16.11.2022 v Aréna Poprad
18.11.2022 v Dom umenia Piešťany
19.11.2022 a 20.11.2022 v DK Ružinov
o 19:00 hod.

je ZMENENÉ! Namiesto uvedeného podujatia sa uskutoční podujatie Royal Classical Ballet z Moldavska: Labutie Jazero v pôvodnom termíne v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Oznámenie organizátora: kvôli prebiehajúcim vojenským udalostiam na Ukrajine bohužiaľ nemáme možnosť zorganizovať turné divadla “Moscow State Ballet”. Podarilo sa nám však nájsť dôstojnú náhradu a dohodnúť turné s divadlom „Royal Classical Ballet“, ktorý predstaví balet "Labutie jazero". Miesta a termíny všetkých predstavení zostávajú nezmenené. Všetky vstupenky zakúpené na predstavenie divadla “Moscow State Ballet” platia na toto predstavenie, diváci nemusia nikam chodiť, aby ich nahradili. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vás! S úctou, SHOW SLOVAKIA

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 24.6.2022!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to  najneskôr do 24.6.2022 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 24.6.2022 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 24.6.2022 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať  prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 24.6.2022 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.

Top