ZRUŠENÉ - Thomas Anders from Modern Talking & Kandráčovci - 29.8.2023 o 18:00 hod.

22.8.2023 09:43

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Thomas Anders from Modern Talking & Kandráčovci, ktoré sa malo konať dňa 29.8.2023 o 18:00 hod. v Amfiteáteri Paľa Bielika, Banská Bystrica, je ZRUŠENÉ!

Oznam organizátora:
Koncert Thomasa Andersa a Kandráčovcov sa ruší

V utorok 29. augusta 2023 sa v banskobystrickom areáli mal uskutočniť koncert Kandráčovcov a Thomasa Andersa z Modern Talking. Vzhľadom na mimoriadne nízky záujem divákov o toto podujatie sa ho organizátor rozhodol zrušiť.

„Našou snahou bolo priniesť na Slovensko hviezdu 80. rokov a užiť si spolu s ním a Kandráčovcami príjemný augustový večer. Všetko na koncert bolo pripravené na vysoko profesionálnej úrovni, či už produkčne, technicky, organizačne ale aj reklamne.“ povedal zástupca organizátora podujatia. „Chceme sa poďakovať tým, ktorí si vstupenky v predpredaji už zakúpili. Zároveň sa im hlboko ospravedlňujeme za zrušenie podujatia,“ dodal.

Vrátenie vstupného bude zabezpečovať predajca podujatia ticketportal.sk.

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.

Top