ZMENENÉ/CHANGED - Gregorian - Pure Chants World Tour 2023 - 20.12.2023 20:00

10.10.2023 09:59

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Gregorian - Pure Chants World Tour 2023, ktoré sa malo konať dňa 20.12.2023 o 20:00 hod. v Incheba Expo Aréna, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: NTC aréna Bratislava.

Oznam organizátora a informácie o presádzaní:

"POZOR ZMENA! Koncert GREGORIAN sa presúva z bratislavskej Incheby do NTC arény Bratislava.

VENUJTE POZORNOSŤ TOMUTO OZNAMU:

Pozor zmena miesta konania koncertu GREGORIAN!

Vzhľadom na nepredvídané okolnosti zo strany Incheba a.s. sme boli nútení presunúť miesto konania podujatia Gregorian z haly Incheba Expo do haly NTC aréna Bratislava.

Prosíme všetkých fanúšikov, ktorí si zakúpili vstupenky na koncert Gregorian v termíne 20. decembra 2023 o 20. hodine, aby si ich skontrolovali  a zobrali na vedomie presun koncertu na nové miesto - NTC aréna Bratislava. 

Označenie miest v NTC aréne bude prispôsobené pôvodnému plánografu arény avšak niektoré miesta je potrebné vymeniť, preto prosíme o nasledovné:

  • Prekontrolujte si svoje vstupenky podľa nového plánu sedenia a v prípade, že Vaše miesto nie je v novom pláne, kontaktujte Ticketportal, aby sme našli vyhovujúce riešenie
  • Vstupenky zakúpené do sektoru PLOCHA / SEKTOR A zastávajú zachované
  • Vstupenky zakúpené do sektoru B a sektoru C budú platné v rámci sektoru TRUBÚNA B
  • V deň podujatia bude v rámci arény INFO-PULT, pri ktorom VÁM pomôžu vyriešiť prípadné nedorozumenia so vstupenkami!
  • V prípade, že si vstupenky nevymeníte počas 3-dňovej lehoty, usporiadateľ bude mať v deň podujatia právo na presadenie v rámci dostupných voľných miest NTC arény Bratislava. Lehota na výmenu vstupeniek potrvá od 11.10 do 13.10.2023

Vstupenky na koncert stále k dispozícii v sieti Ticketportal.

Ďakujeme pekne za pochopenie.

Usporiadateľ:  
JVS GROUP sro"

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 13.10.2023!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to najneskôr do 13.10.2023 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 13.10.2023 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 13.10.2023 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 13.10.2023 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.

Top