ZMENENÉ - HAUSER - REBEL WITH A CELLO - 24.7.2024 o 20:00 hod.

27.3.2024 09:14

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie HAUSER - REBEL WITH A CELLO, ktoré sa malo konať dňa 24.7.2024 o 20:00 hod. v Amfiteáteri Nitra, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: TIPOS Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.
Všetky zakúpené vstupenky, budú zmenené na konkrétny typ sedenia a to nasledovne:
- Vstupenky, ktoré boli zakúpené na plochu – budú zmenené na sedenie na ploche v predných radoch
- Vstupenky Silver voľné sedenie – budú zmenené na  sedenie v sektoroch A1, A2, A3, A4 ,A5, A9, A10, A11, A12 – v rovnakej cenovej kategórii, tak aby vstupenky zakúpené v jednom nákupe boli umiestnené vedľa seba.
-Vstupenky zakúpené na sedenie v červenej zóne  - budú zmenené na konkrétne miesta na sedenie v sektoroch  B1 a B12 a to bez doplatku napriek vyššej cenne sedenia ako bola pôvodná kúpna cena

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky najneskôr do 30.4.2024 nasledovne:

Klienti, ktorí vstupenky si zakúpili na predajnom mieste (aj už zrušenom), ich môžu vrátiť výhradne poštou a to najneskôr do 30.4.2024 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. K žiadosti je potrebné doložiť originál zakúpene vstupenky, číslo účtu v tvare IBAN a e-mailovú adresu.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 30.4.2024 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 30.4.2024 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 30.4.2024 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

OZNAM ORGANIZÁTORA:
Dôležitá aktualizácia: Zmena miesta konania koncertu HAUSERa "The Rebel with a Cello"

Vážení držitelia vstupeniek,

ako koncertná promotérska spoločnosť chceme poskytovať nezabudnuteľné hudobné zážitky. A preto máme dôležitú aktualizáciu týkajúcu sa koncertu svetoznámeho violončelistu, HAUSER-a, ktorý je súčasťou jeho prvého sólového turné "The Rebel with a Cello".

Aby sme zabezpečili čo najlepší zážitok pre našich divákov, rozhodli sme sa presunúť koncert z otvorenej scény v Nitre do prestížnej TIPOS Arény v Bratislave. Toto rozhodnutie je motivované našim záväzkom poskytnúť neporovnateľnú technickú podporu, maximálne pohodlie divákov a záruku, že koncert prebehne hladko bez ohľadu na počasie.

Vaše vstupenky na miesto konania v Nitre zostávajú platné pre nové miesto bez potreby akéhokoľvek ďalšieho kroku z vašej strany. Zákazníkov, ktorí si zakúpili vstupenky online cez Ticketportal, budú kontaktovaní priamo s podrobnosťami o zmene miesta konania.

V prípade akýchkoľvek otázok sme tu pre vás. Vaša spokojnosť a zážitok z koncertu sú našou najvyššou prioritou.

Vážime si vaše porozumenie a flexibilitu. Presun do TIPOS Arény je krokom k tomu, aby bol koncert HAUSER-a nezabudnuteľnou udalosťou pre všetkých zúčastnených.

Ďakujeme za vašu podporu a tešíme sa na vás na koncerte.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.

Top