ZMENENÉ - ALTEZA NIGHT VINI VICI IN Bratislava - 20.4.2024 o 21:00 hod.

18.4.2024 12:49

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie ALTEZA NIGHT VINI VICI IN Bratislava, ktoré sa malo konať dňa 20.4.2024 o 21:00 hod. v Edison Parku, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne, o ktorom Vás budeme informovať.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Odkaz organizátora:
Vážení fanúšikovia Vini Vici, našim najlepším úmyslom bolo, zrealizovať 20.4.2024 úspešnú show. Žiaľ, situácia v Izraeli sa opätovne skomplikovala, preto sme s rešpektom prijali rozhodnutie, presunúť podujatie na vhodnejší termín. Veríme tomu, že v krátkom čase vam zverejníme informaciu o novom dátume konania. Lístky zostávajú v platnosti z oboch termínov.

Ahojte, tu je Matan z Vini Vici, vzhľadom na súčasnú globálnu situáciu v Izraeli aj na celom svete, čelíme neočakávaným časom. Naším snom bolo vždy cestovať, zdieľať našu hudbu a spájať sa s úžasnými ľuďmi. Tieto neisté časy však sťažujú možnosť predpovedať, čo nás čaká. Okrem toho, že som DJ a hudobník, som aj otec a manžel. Vzhľadom na moju zodpovednosť voči mojej rodine a komunite si myslím, že je najlepšie sa zatiaľ cestovaniu vyhnúť. A aj keď som nadšený z nášho plánovaného vystúpenia v Bratislave, bezpečnosť je prvoradá. Práve preto som sa rozhodol podujatie odložiť, no verte, že to nebolo ľahké rozhodnutie. Náš tím situáciu neustále monitoruje a sme odhodlaní show preplánovať na skorý dátum. Ospravedlňujeme sa za akékoľvek spôsobené nepríjemnosti, ďakujem za podporu a vaše pochopenie.
Good vibes only Matan

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.

Top