BAD MANNERS, SkaFander, Cenzura | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA>>  TLAČOVÉ SPRÁVY>>  BAD MANNERS, SkaFander, Cenzura

BAD MANNERS, SkaFander, Cenzura

Pridané : 23.09.2011 12:13

Ďalšia britská SKA legenda na Slovensku!

Bad Manners je legendárna britská SKA skupina založená piatimi spolužiakmi: Douglas "Fatty Buster Bloodvessel" Trendle - spev, Louis "Alphonso" Cook - gitara, David "Farr-In" Farren - basgitara, Brian "Chew-It" Tuitt -bicie, Alan "Winston Bazoomies" Sayagg - ústna harmonika a Paul "Hot-Lips" Hyman - trubka, v roku 1976 v Londýnskej všeobecnej škole Stoke Newington.

V prvej polovici osemdesiatych rokov boli po Madness druhou najznámejšou kapelou, ktorá priniesla ska do britských aj svetových hitparád a do podvedomia sa dostala hitmi ako Ne-Ne-Na-Na-Na-Na-Nu-Nu, Lip Up Fatty, Special Brew, Lorraine, Just A Feeling, Can-Can či Walking In the Sunshine.
Skupina absolvovala okrem koncertovania v Británii a Európe aj niekoľko turné po Spojených Štátoch, kde snáď okrem začínajúcich Toasters nemal ešte nikto o ska ani poňatia.

Bad Manners však boli so svojou neuveriteľnou húževnatosťou a vrodenou schopnosťou úžasne baviť publikum úspešní aj tu.
V tomto roku sa značka Cherry Red Records rozhodla vydať bonusmi obohatené reedície prvých štyroch albumov Bad Manners a kapela vyrazila na celoročné svetové turné vrámci ktorého sa predvedie aj v Bratislave, a to 4.10.2011 v  Majestic Music Club-e.
Supportovať budú bratislavskí SkaFander a Cenzúra so špeciálne na túto príležitosť pripraveným ska setom. O program pred a po koncerte sa postará najväčší znalec Ska a 2tone hudby Joe 67 a Frenky.

www.badmannersontour.com
www.banderassmedia.eu
www.majestic.sk
www.openrock.sk

VSTUPENKY/TICKETS na podujatie BAD MANNERS, SkaFander, Cenzura