HARMÓNIA Festival zdravia a krásy | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

HARMÓNIA Festival zdravia a krásy

HARMÓNIA Festival zdravia a krásy
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Dátum a miesto konania/Date and place of event:
19.5.2017, 10:00 - 19:00 hod. Hotel Lux***, Nám. Slobody 2, Banská Bystrica
20.5.2017, 9:00 - 19:00 hod. Hotel Lux***, Nám. Slobody 2, Banská Bystrica

Cena/Price: 
VIP vstupenka - 39 Eur ( od 1.4.2017 v cene 49 Eur), priamo na mieste počas podujatia - 59 Eur
2 dňová vstupenka na workshopy + prednášky + výstavu obsahuje:
- 7 workshopov vrátane Jogy smiechu, meditácie a minikurzu salsy 
- 17 prednášok*
- opakovaný vstup na výstavu
- 2-denné vstupné na výstavu
- občerstvenie v podobe teplých a studených nápojov, sladkého a slaného zdravého bufetu
- darčekový balíček
- DPH 20%

*Prednášky: (Za)chráňte svoje črevo" - MUDR. Igor Bukovský, Kód 7 - o ľuďoch, ktorí šťastie nehľadajú, ale žijú - Jozef Banáš, Vedomá žena - Beáta Hlohovská a i.

4. bystrický ročník HARMÓNIA Festivalu zdravia a krásy veľkého podujatia zdravého životného - prepojenie zdravia a krásy, krásy tela i duše, osobnostného i duchovného rozvoja, ale i naplnenia, šťastia aj nachádzania radosti v každodennom živote. Víkendová inšpiratívno-zábavná akcia, tip na spestrenie jarných a jesenných dní a zároveň priestor pre dospelých, rodiny s deťmi, mladých ľudí, seniorov - jednoducho pre človeka v každom veku. 

- výstava so 70 vystavovateľmi
- 17 inšpiratívnych prednášok
- 7 praktických workshopov
- bohatý sprievodný program (merania a diagnostiky zdravia, výživové poradenstvo, pomoc pri chudnutí, ukážky líčenia, masáží, cvičenia, numerológia, tarot ai.)

CESTY K ŠŤASTIU A SPOKOJNOSTI s Janette Šimkovou, osobnou a partnerskou koučkou
Sem tam je dobré zastaviť sa pri honbe za šťastím a jednoducho byť šťastným. Mať dobrý pocit zo svojho života je o vytvorení priestoru pre život samotný. Neraz to chce od nás odstrániť situácie a veci z vlastného života, ktoré (už) doň nepatria. Nebýva to ľahké; zbavovať sa všetkého, čo nám neprospieva. Chce to od nás vyšľapať do kopca aj s tým nákladom nepotrebností a nechať ho tam, aby sme sa vracali nadľahčení a odhodlaní.

JOGA SMIECHU s Ľuborom Foltánom, smiechológom
Dokážete sa zasmiať len tak? Alebo potrebujete k smiechu vonkajšiu príčinu? Pri cvičení Jogy smiechu sa dospelí môžu stať opäť deťmi a vychutnať si tak pocity hravosti, bláznivosti, kreativity, uvoľnenia ... samozrejme so všetkými benefitmi, ktoré smiech a dobrá nálada prinášajú :-) Nepotrebujete byť šťastnými predtým, než sa začnete smiať. Vaša duša vás bude nasledovať, keď sa jej rozhodnete ukázať smer.

ŽIARIVÉ VARENIE s Deniskou Jarabkovou

Praktický workshop s Dúškom. Ukážeme si, ako variť chutne, zdravo, rýchlo a s láskou pre celú rodinu. Dozvieme sa ako ľahko a bez bolesti vieme zmeniť stravovanie tak, aby sa zlepšila kvalita vášho života! Varením aj nevarením si vyčaríme skvelé a zdravé dobroty. Ukážeme si raw predjedlo, výživné hlavné jedlo a aj chutné raw koláčiky. A cítiť sa budeme ŽIARIVO!

BEZ LEPKU a BEZ MLIEKA s AkoSiUvariťZdravie.sk

Teoreticko-praktický workshop zameraný na intolerancie a alergie. Pripravíme si tri druhy bezlepkového cesta a k tomu chutné nátierky. Popri kuchtení a ochutnávaní si vytvoríme priestor na diskusiu a aktuálne témy - ako sa stravovať bez lepku a bez mlieka, aké náhrady týchto potravín existujú. Dáme vám rady, tipy, triky a bude aj priestor na všetky vaše otázky a odpovede.

POZNAJ SÁM SEBA s Viktóriou Sentpéteryovou, terapeutkou
Základom sebapoznania je rozbor osobnosti. Nazrieme do vlastného vnútra a zistíme, či žijete v súlade so svojim ja, či žijete v smere svojej duše. Prostredníctvom životných rolí, ktoré vo svojom živote žijete, si určíte svoju vlastnú hodnotu, svoju cenu seba samého. Aj to, či ste vo vzťahu obeť, mrcha alebo obdivuhodná žena či obdivuhodný muž.

VPLYV SPONTÁNNEJ MEDITÁCIE NA FYZICKÉ A DUŠEVNÉ ZDRAVIE s MUDr. Markétkou Šinskou
Prednosti spontánnej meditácie sú dnes aplikované v rôznych oblastiach ako redukcia stresu, riešenie konfliktov v prostredí, odbúravanie zdravotných problémov, rozvoj tvorivosti pri výchove a vzdelávaní, rozvíjanie umeleckých predpokladov pri umení.

Bonus: MINIKURZ SALSY

Pre časový harmonogram workshopov a bližšie informácie o podujatí: www.harmoniafest.sk

Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: Bez zľavy.

Termíny :


Galéria / Médiá :

Harmónia Festival zdravia a krásy
Harmónia Festival zdravia a krásy
Harmónia Festival zdravia a krásy
Bookmark and Share
Zdieľať