TALCO | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

TALCO

TALCO
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Dátum/Date: 17.11.2016 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Randal Club, Karpatská 2, Bratislava

Popis/Description:

Talianska kapela Talco roznáša po celom svete dobrú náladu a zábavu. Ich koncerty sú sami o sebe fiestou a hudobníci hrajú, ako by bol každý deň sviatkom - karnevalom. Inak tomu nebude ani 17. novembra, kedy prídu do Randal Clubu predstaviť nový album plný ska, punk rocku a folku.

Títo talianski muzikanti začínali v zaprášenej skúšobni Marghera, kde pripravili debutový album Tutti Assolti. Vyšiel v kooperácii dvoch veľkých vydavateľstiev Kob Records a Mad Butcher Records. Recenzenti sa hneď zhodli, že Talco sú oživením talianskej hudby, jeden z nich dokonca napísal, že sú ako gól od modrej talianskeho punk rocku, ktorý sa doteraz potácal v kríze. Z ich tvorby išla obrovská energia, zohranosť , sršiaca radosť z hrania a navyše korenená kvalitnými interpretačnými výkonmi. Bolo jasné, že Talco sú koncertnou kapelou, o ktorú sa budú trhať svetové festivaly a kluby. Nasledovali album Combat Cirkus a prelomová doska Mazel Tov, v ktorej si kapela osvojila vlastný štýl, ktorý je kombináciou punk rocku, ska a folku. Táto zmes odkazuje na kultovú parížsku formáciu Mano Negra, z ktorej neskôr vzišli slávni Mano Chao. Talco sa postupne stali najpopulárnejšou talianskou punkovou kapelou, o čom svedčia vypredané turné po Nemecku, Španielsku, Rusku a Francúzsku. Ich ďalší singel Dance Autumn Rose priniesol kapele ešte väčšiu slávu a množstvo ponúk. Za dva roky naplnili svoj kalendár dvesto koncertmi! Cestovali pritom až do ďalekého Japonska, kde boli hosťami slávneho Rock Fuji Festivalu. Ich jedinečnosť spočíva v tom, že každé koncertné turné berú ako rodinný výlet, na ktorom sa zoznámia so svojimi fanúšikmi a užívajú si na pódiu každučký jeden okamžik. Fanúšikovia to zbožňujú a kritici ich za to radia k najlepším koncertným kapelám v žánri ska a punk rock. 

Talco prinesú 17. novembra do bratislavského Randal Clubu nový album Silent Town, ktorý je dokonalou zmesou chytľavých melódií a silných motívov. Hudobníci v ňom vytvorili fiktívne mesto, v ktorom jeho obyvatelia trpia podobnými symptómami ako dnešná talianska spoločnosť. Podanie závažných tém zmyselnou kombináciou dychov a rýchlych elektrických gitár chytí za srdce aj tých, ktorí nevedia po taliansky. 

Vstupné/Entry: 13,00 EUR - státie
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Termíny :


Bookmark and Share
Zdieľať