Lenka Filipová so sprievodnou kapelou | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Lenka Filipová so sprievodnou kapelou

Lenka Filipová so sprievodnou kapelou
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Dátum a miesto konania/Date and place of event:
20.03.2018 o 19.00 - Dom odborov Žilina, A. Bernoláka 51
21.03.2018 o 19.00 - Kino Hviezda Trenčín, Kniežaťa Pribinu 3 

Popis/Description:

Tento hudobný projekt nadväzuje na vydanie klasického gitarového albumu Concertino III. Tento koncert je venovaný celej rade úprav skladieb pre klasickú gitaru, zaznejú i úpravy ľudových piesní, šansonu, ukážky keltských piesní a aj najväčšie hity speváčky.

Lenka Filipová 
je na českej a slovenskej kultúrnej scéne značkou hudobnej kvality, úspechu, ale aj neobyčajnej ľudskej skromnosti. Koncerty plné emócií, virtuóznych muzikantských výkonou, komunikácie s publikom, celá rada hitov a nekonečná energia posúva Lenku Filipovú stále vyššie medzi elitu českých a slovenských umelcov. Právom patrí medzi najžiadanejších umelcov súčasnosti.

Speváčka a gitaristka študovala v pražskom konzervatóriu a potom na Medzinárodnej hudobnej akadémii v Paríži odbor klasická gitara. Doteraz vydavala 10 albumov, 4 klasické gitarové, 3 výberové albumy Best of a akustické DVD LIVE. Väčšina z nich boli ocenené ako zlaté alebo platinové. Pôsobí taktiež ako autorka hudby a rada z nich sa stala veľkými a trvalými hitmi. 

Dĺžka podujatia: 90 min.

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Termíny :


Galéria / Médiá :

Lenka Filipová
Bookmark and Share
Zdieľať